آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای

آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای |نحوه اتصال دو App کاربردی

 • ممکن است برای شماهم اتفاق افتاده باشد که آهنگی را درمکانی شنیده‌اید و سپس بدون داشتن اسم آهنگ یا خواننده به‌دنبال آن می‌گردید؛ دراین مواقع است که ابزارهای جستجوی آهنگ مثل Shazam به‌کمک شما می‌آیند و با یک ضربه کوچک هرآهنگ، سریال یا فیلمی که درنظر دارید را پیدا می‌کند و علاوه‌برآن اگر تا انتهای آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای همراه ما باشید، می‌توانید هرآهنگی که جستجو می‌کنید را به پلی‌لیست اضافه کرده و برای همیشه در کتابخانه خود ذخیره کنید.

  حال اگر شماهم جزو افرادی هستید که بیشتر وقت خود را در برنامه‌هایی نظیر اینستاگرام می‌گذرانند و ممکن است درطول روز با آهنگ‌های ناشناخته زیادی روبه‌رو شوند؛ به شما پیشنهاد می‌کنم مقاله نحوه اتصال Shazam به اسپاتیفای را ازدست ندهید.

   Shazam چیست؟

  نحوه اتصال Shazam به اسپاتیفای

  دراولین بخش‌از آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای بهتراست که کمی بیشتر با ماهیت و امکانات متفاوت این برنامه آشنا شویم.

  برنامه Shazam ازسال 2008 تاکنون درزمینه جستجوی آهنگ، فیلم و سریال فعالیت دارد که برای اولین بار در اپ استور محصولات اپل دردسترس کاربران قرار گرفت. بسیاری‌از مردم تا قبل‌از این برنامه مجبور بودند برای جستجوی یک آهنگ با شماره 2580 تماس بگیرند و تلفن خود را برروی موسیقی درحال‌پخش نگه دارند و درنهایت یک پیامک حاوی اطلاعات آهنگ موردنظر دریافت می‌کردند اما امروزه برای پیداکردن یک آهنگ کافیست که برنامه Shazam را بازکرده، برروی نماد آن ضربه بزنید و سپس گوشی خود را نزدیک موسیقی درحال‌پخش نگه دارید تا هوش مصنوعی به‌صورت خودکار نام آهنگ و خواننده را پیدا کند.

  حال پیش‌از آن‌که نحوه اتصال Shazam به اسپاتیفای را بررسی کنیم قصد داریم تا نگاهی کوتاه به قابلیت‌ها و امکانات این برنامه بیاندازیم.

  آموزش پخش آهنگ اسپاتیفای در دیسکورد

  ویژگی‌های برنامه Shazam

  • جستجوی سریع آهنگ، فیلم و سریال تلویزیونی
  • پشتیبانی‌از پلتفرم‌های اندروید، iOS، مک بوک و اپل واچ
  • نمایش متن موسیقی درحال‌پخش
  • پیشنهاد آهنگ‌های مشابه
  • نمایش اطلاعات آهنگ‌ها
  • اشتراک‌گذاری آهنگ‌ها در شبکه‌های اجتماعی
  • اضافه‌کردن آهنگ‌ها به پلی‌لیست اسپاتیفای
  • دارای قابلیت جستجوی خودکار آهنگ‌های اطراف شما

  Spotify چیست؟

  برنامه اسپاتیفای درواقع یک ابزار پخش آنلاین موسیقی، رادیو و پادکست است که به دوصورت رایگان و پرمیوم امکانات خود را دراختیار کاربران قرار می‌دهد. این سرویس محبوب اولین‌بار درسال 2007 توسط دوکارآفرین سوئدی طراحی شد و ابتدا درکشورهای اروپایی گسترش پیدا کرد و هم‌اکنون نیز باگذشت 15 سال از فعالیت سرویس اسپاتیفای درحوزه پخش موسیقی، این سرویس در بیش‌از 185 کشور دردسترس کاربران بوده و توانسته بیش‌از 450 میلیون کاربر فعال را به‌خود جذب کند.

  از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت سرویس اسپاتیفای درمیان عاشقان موسیقی، امکانات و ویژگی‌های منحصربه‌فردی آن است که در ادامه آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای به بیان برخی‌از آن‌ها خواهیم پرداخت.

  ویژگی‌های برنامه Spotify

  • آرشیو 70 میلیون موسیقی فارسی و غیرفارسی
  • پخش نامحدود موسیقی به‌صورت آنلاین
  • امکان دانلود و پخش آفلاین آهنگ‌ها
  • وجود محدودیت‌ها و تبلیغات گسترده در نسخه رایگان
  • ایستگاه رادیویی زنده
  • امکان ساخت ایستگاه رادیویی اختصاصی
  • امکان پخش موسیقی دربالاترین کیفیت (320 کیلوبایت درثانیه)
  • پشتیبانی‌از پلتفرم‌های اندروید، iOS، ویندوز و مکینتاش

  حال‌که با تمام جزئیات هردو برنامه کاربردی اسپاتیفای و شازم آشنا شدید وقت آن است که به بررسی نحوه اتصال Shazam به اسپاتیفای بپردازیم و راه‌های موجود را برای شما عزیزان شرح دهیم.

  مراحل اتصال Shazam به اسپاتیفای در اندروید و iOS

  آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای

  دراین بخش‌از آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای قصد داریم تا تمام مراحلی که برای اتصال این دو برنامه کاربری نیاز است طی کنید را برای شما عزیزان شرح دهیم پس همراه ما باشید.

  مرحله اول

  نحوه اتصال Shazam به اسپاتیفای با دانلود و نصب هردو برنامه برروی دستگاه شما آغاز می‌شود که ازطریق لینک‌های زیر می‌توانید به‌صورت مستقیم آن‌ها را دریافت کنید.

  لینک دانلود Shazam برای اندروید

  لینک دانلود Shazam برای iOS

  لینک دانلود Spotify برای اندروید

  لینک دانلود Spotify برای iOS

  پس‌از دانلود و نصب، برنامه شازم را باز کرده و برروی گزینه « Library» که درسمت چپ بالای صفحه قرار دارد ضربه بزنید.

  مرحله دوم

  برای ورود به بخش تنظیمات برروی نماد cog ضربه بزنید و سپس گزینه « Spotify» را پیدا کنید و برروی دکمه « Connect» ضربه بزنید.

  مرحله سوم

  یک پیام پاپ آپ برای شما ظاهر می‌شود که در نحوه اتصال Shazam به اسپاتیفای باید گزینه « Agree» را برای تایید فرآیند انتخاب کنید و سپس برای اتمام گزینه « Got It» را بزنید.

  مرحله چهارم

  نحوه اتصال Shazam به اسپاتیفای

  پس‌از تکمیل فرآیند نحوه اتصال Shazam به اسپاتیفای ، گزینه « Auto-add Shazam to Spotify» درتنظیمات برنامه ظاهر می‌شود که با روشن کردن آن قابلیت همگام‌سازی خودکار محتواهای جستجو شده فعال خواهد شد.

  مرحله پنجم

  در آخرین مرحله آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای باید به‌این نکته اشاره کنیم که یک پلی‌لیست در اسپاتیفای باعنوان « My Shazam Tracks» برای شما ایجاد می‌شود که درآن تمام آهنگ‌های جستجو شده در شازم را می‌توانید پیدا کنید.

  سوالات متداول نحوه اتصال Shazam به اسپاتیفای

  Shazam چیست؟

  شازم درواقع یک برنامه جستجوی آهنگ، فیلم و سریال تلویزیونی است که به‌وسیله هوش مصنوعی صداهای اطراف شما را دریافت کرده و اطلاعاتی نظیر نام آهنگ و خواننده را به شما تحویل می‌دهد.

  آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای چه فایده‌ای دارد؟

  برنامه شازم برای کسانی مفید است که همواره درمعرض آهنگ‌های ناشناخته اما زیبا هستند و درنهایت به‌کمک این برنامه می‌توانند تمام آهنگ‌ها را پیدا کرده و با اتصال به اسپاتیفای، به پلی‌لیست خود اضافه کنند.

  برنامه Shazam ازچه دستگاه‌های پشتیبانی می‌کند؟

  این برنامه از تمام دستگاه‌های اندروید، iOS، مک بوک ساعت‌های هوشمند اپل و سامسونگ پشتیبانی می‌کند.

  آهنگی نیست که نتوانید پیدایش کنید!

  آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای

  در آموزش اتصال Shazam به اسپاتیفای دریافتیم که این دوسرویس محبوب چقدر می‌توانند برای مردم و عاشقان موسیقی سودمند باشند و دیگر هیچ آهنگی نیست که شما نتوانید آن‌را پیدا کنید و به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید چراکه تنها با یک ضربه می‌توانید به اطلاعات صداهایی که در اطراف شما پخش می‌شود دسترسی داشته باشید و سپس اگر آهنگ موردنظر را دوست داشتید می‌توانید آن را به پلی‌لیست اسپاتیفای خود اضافه کنید.

  امیدواریم که باخواندن این مقاله از سیب کده ، به‌بهترین شکل ممکن با نحوه اتصال Shazam به اسپاتیفای آشنا شده باشید و ازاین‌پس هیچ آهنگی را از بابت نداشتن اسم آن، ازدست ندهید.

  مطالب زیر را از دست ندهید:

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  یک پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.