undraw calling kpbp 2
درباره ی سیب کده بیشتر بدانید

سیب کده رسانه فارسی در حوزه ی تکنولوژی و اپل می باشد؛ هدف ما اریه ی بهترین خدمات و رکن اصلی کارمان؛ احترام به کاربرها می باشد.

تیم سیب کده به مدت دوسال تحت نام؛ ایران اسپاتی در تلگرام و اینستاگرام در حوزه ي فروش انواع اشتراک های پریمیوم و اپل موزیک فعالیت داشته  و در این مدت ما موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰ کاربر شده ایم.

ما در سیب کده به پوشش رویدادهای مختلف؛ آخرین اخبار و آموزش های کاربردی می پردازیم؛‌همچنین در بخش فروشگاه سیب کده؛ اکانت های پریمیوم سایت ها و نرم افزارهای مختلف مانند خرید اپل موزیک بصورت قانونی به فروش می رسد.

سیب کده میزبان طیف وسیعی از افراد می باشد چرا که رکن اصلی کار ما در سیب کده؛ احترام به کاربرانمان و وقت شان و هزینه های مصرفی شان می باشد.

تمامی اشتراک های سیب کده در ۳۰ دقیقه فعال سازی و با بهترین پشتیبانی تا آخرین روز اشتراک و بهترین هزینه خرید ارایه می شوند.

فعالیت سیب کده به شکل قانونی و ثبت شده می باشد؛ نماد فعالیت:

بخش های مختلف سیب کده
undraw online articles 79ff 2

مجله خبری

ما در سیب کده به پوشش آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و اپل می پردازیم؛ تمام محصولات جدید؛ کنفرانس های خبری و نکات جذاب در این بخش پوشش داده می شوند

undraw add to cart vkjp

فروشگاه آنلاین محصولات مجازی

در بخش فروشگاه آنلاین محصولات مجازی ما به ارایه اشتراک های پریمیوم قانونی اپل؛‌ مثل اپل موزیک و اپل وان و سایر اشتراک ها . اکانت های پریمیوم ی پردازیم و به شما تضمین بهترین هزینه؛ بهترین پشتیبانی و سریع ترین زمان فعال سازی را می دهیم

undraw podcast q6p7 2

آموزش های کاربردی

ترفندها و آموزش های کاربردی محصولات شرکت اپل برای استفاده ی بیهنه تر کاربران در سیب کده قرار میگیره