تفاوت اپل موزیک و itunes

تفاوت اپل موزیک با itunes

 • پس از معرفی اپل موزیک برای بسیاری از کاربران سرنوشت itunes دچار سوال شد و همینطور تفاوت این دو سرویس هم از سوالات متداول کاربران بود؛ امروز قصد داریم به این پرسش پاسخ بدیم که تفاوت اپل موزیک با itunes در چیست ؟ وهر کدام چه ویژگی هایی دارا می‌باشند؟

  مقایسه اپل موزیک با آی تیونز

  بطور خلاصه و کلی  باید گفت itunes در واقع فروشگاهی آنلاین برای خرید؛ و خرید لایسنس موسیقی؛‌فیلم سریال و … می باشد که شما با پرداخت هزینه ای خاص فقط آن محصول را می خرید و می توانید به فایل آن در تمام مدت دسترسی داشته باشید. در واقع فروشگاه itunes از زمان معرفی خود؛ انقلابی برای موسیقی قانونی بود و اپل با ارایه itunes امکان خرید قانونی را فراهم کرد.

  بررسی تخصصی تفاوت اپل موزیک با itunes

  اما در سرویس های اشتراکی مثل اپل موزیک شما با پرداخت ماهانه؛ امکان دسترسی به ۷۰ میلیون موزیک و ده ها امکان ویژه ی این نرم افزارها مثل پلی لیست های اختصاصی که توسط هوش مصنوعی این نرم افزارها ساخته می شود؛ در تمام دستگاه های خود دسترسی خواهید داشت.

  محصول مرتبط: خرید اپل موزیک

  توجه داشته باشید در سرویس های اشتراکی هنگامی که شما به محتوای هنرمند موردنظر گوش میدهید؛ این سرویس ها مبلغی را به حساب هنرمند واریز می کنند و از این طریق می توانید از آرتیست های موردنظر خود حمایت کنید.

  اپل موزیک

   

  از سایر تفاوت این دو سرویس همانطور که گفته شد این باشد که itunes  فروشگاهی برای همه ی انواع مدیا از قبیل موزیک فیلم سریال و… می باشد در صورتی که اپل موزیک همانطور که از اسم آن مشخص است صرفا ارایه دهنده ی موزیک می باشد. در کل هر کدام از این دو پلتفرم کارکرد و عملکرد خاص خود را دارا می باشند و کاربران با توجه به نیاز خودشان؛ می توانند از هر کدام در جای خود استفاده کنند.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.