آموزش های کاربردی

تفاوت اپل موزیک با itunes

تفاوت اپل موزیک و itunes

پس از معرفی اپل موزیک برای بسیاری از کاربران سرنوشت itunes دچار سوال شد و همینطور تفاوت این دو سرویس هم از سوالات متداول کاربران بود؛
امروز قصد داریم به این پرسش پاسخ بدیم که تفاوت اپل موزیک با itunes در چیست ؟ وهر کدام چه ویژگی هایی دارا می باشند ؟

بطور خلاصه و کلی  باید گفت itunes در واقع فروشگاهی آنلاین برای خرید؛ و خرید لایسنس موسیقی؛‌فیلم سریال و … می باشد که شما با پرداخت هزینه ای خاص فقط آن محصول را می خرید و می توانید به فایل آن در تمام مدت دسترسی داشته باشید. در واقع فروشگاه itunes از زمان معرفی خود؛ انقلابی برای موسیقی قانونی بود و اپل با ارایه itunes امکان خرید قانونی را فراهم کرد.

اما در سرویس های اشتراکی مثل اپل موزیک شما با پرداخت ماهانه؛ امکان دسترسی به ۷۰ میلیون موزیک و ده ها امکان ویژه ی این نرم افزارها مثل پلی لیست های اختصاصی که توسط هوش مصنوعی این نرم افزارها ساخته می شود؛ در تمام دستگاه های خود دسترسی خواهید داشت.

محصول مرتبط: خرید اپل موزیک

توجه داشته باشید در سرویس های اشتراکی هنگامی که شما به محتوای هنرمند موردنظر گوش میدهید؛ این سرویس ها مبلغی را به حساب هنرمند واریز می کنند و از این طریق می توانید از آرتیست های موردنظر خود حمایت کنید.

 

از سایر تفاوت این دو سرویس همانطور که گفته شد این باشد که itunes  فروشگاهی برای همه ی انواع مدیا از قبیل موزیک فیلم سریال و… می باشد در صورتی که اپل موزیک همانطور که از اسم آن مشخص است صرفا ارایه دهنده ی موزیک می باشد. در کل هر کدام از این دو پلتفرم کارکرد و عملکرد خاص خود را دارا می باشند و کاربران با توجه به نیاز خودشان؛ می توانند از هر کدام در جای خود استفاده کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *