امکانات یوتیوب پریمیوم

با قابلیت ها و امکانات یوتیوب پریمیوم آشنا شوید

 • در عصر تکنولوژی سرویس‌های فراوانی در حوزه پخش موسیقی، برنامه تناسب اندام، کتاب‌های صوتی، فضای ذخیره‌سازی ابری و غیره وجود دارند که البته ثبت نام هریک به‌صورت جداگانه می‌تواند کاری دشوار باشد و دراین‌جا است که امکانات یوتیوب پریمیوم به نجات شما خواهد آمد و با پرداخت تنها 12 دلار در ماه می‌توانید از ویژگی های یوتیوب پرمیوم بهره‌مند شوید.

  اگر عاشق تماشای ویدئو و پخش موسیقی هستید ممکن است که به‌فکر خرید اشتراک یوتیوب پرمیوم افتاده باشید و حالا از خود می‌پرسید که آیا YouTube Premium ارزش آن را دارد یا خیر؟ برای پاسخ به‌این سوال کافیست کمی بیشتر با قابلیت های یوتیوب پریمیوم آشنا شوید و تا انتهای این مطلب همراه ما باشید…

  YouTube Premium چیست؟

  قابلیت های یوتیوب پریمیوم

  پیش‌از آن‌که بخواهیم به بررسی امکانات یوتیوب پریمیوم بپردازیم بهتر است کمی بیشتر با ماهیت این سرویس محبوب و پرطرفدار آشنا شویم.

  یوتیوب پریمیوم که درگذشته باعنوان YouTube Red شناخته می‌شد، درواقع سرویس اشتراکی پلتفرم پخش محتوای ویدئویی یوتیوب است که این‌بار شما با خرید اشتراک یوتیوب پرمیوم قادرخواهید بود تا بدون تبلیغات آزاردهنده از قابلیت های یوتیوب پریمیوم مثل تماشای ویدئو در پس‌زمینه، دسترسی به آرشیو موسیقی، یوتیوب کیدز و غیره استفاده کنید.

  هزینه اشتراک یوتیوب پرمیوم

  اگر قصد استفاده‌از امکانات یوتیوب پریمیوم را داشته باشید، باید یکی‌از پلن‌های اشتراک این سرویس را خریداری کنید که هرکدام براساس نیاز کاربران طراحی شده و به‌شرح زیر می‎باشد:

  • پلن اشتراک استاندارد (Standard): پلن اولیه و ثابتی که Youtube Premium به شما پیشنهاد خواهد داد، استاندارد نام دارد که کاربران برای خرید آن باید 11.99 دلار در ماه بپردازند.
  • پلن اشتراک خانواده (Family): پلن بعدی این سرویس مناسب افرادی است که به‌صورت خانوادگی عاشق و طرفدار این پلتفرم و محتوای‌های آن هستند و درنتیجه باید 17.99 در ماه برای استفاده‌از قابلیت های یوتیوب پریمیوم بپردازند.
  • پلن اشتراک دانشجویی (Student): اگر دانشجو یا دانش‌آموز هستید، می‌توانید  امکانات یوتیوب پریمیوم را به‌قیمتی مناسب‌تر دریافت کنید که تنها 6.99 دلار در ماه است.

  سرویس‌های زیرمجموعه YouTube Premium

  ویژگی های یوتیوب پرمیوم

  شما با خرید اشتراک یوتیوب پریمیوم به سرویس‌های زیرمجموعه‌ی این پلتفرم دسترسی خواهید یافت و هرکدام امکانات یوتیوب پریمیوم را به‌نوبه خود دراختیار کاربران قرار می‌دهند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

  یوتیوب موزیک (YouTube Music)

  این سرویس درواقع یک ابزار پخش موسیقی است که هم‌اکنون در 95 کشور جهان در دسترس بوده و توانسته در حوزه موسیقی بیش‌از 30 میلیون کاربر را به‌خود جذب کند و به یکی‌از رقبای سرویس‌های محبوبی چون اپل موزیک تبدیل شود؛ همچنین ازمزایای این سرویس وجود اشتراک 1 ماهه برای کاربران جدید است که با ثبت نام اولیه خود می‌توانند آن‌را دریافت کنند.

  یوتیوب اورجینال (YouTube Originals)

  اگر اهل فیلم و سریال باشید، سرویس‌های پخش فیلم و سریالی چون نتفلیکس را به خوبی می‌شناسید و می‌دانید که امروزه این سرویس‌ها طرفداران فراوانی پیدا کرده‌اند؛ خب YouTube Originals نیز دقیقا یک پلتفرم پخش فیلم و سریال است که درآن کاربران می‌توانند از محتوای اختصاصی یوتیوب پرمیوم بهره‌مند شوند.

  یوتیوب کیذر (YouTube Kids)

  سرویس YouTube Kids نیز یکی‌دیگراز سرویس‌هایی که شما با خرید اشتراک یوتیوب پرمیوم دریافت خواهید کرد و هدف اصلی این سرویس دسترسی محتوای ویدئویی مناسب سن کودکان است و دیگر نگران محتواها و قابلیت های یوتیوب پریمیوم که در دسترس کودک شما قرار می‌گیرد، نخواهید بود.

  بررسی ویژگی های یوتیوب پرمیوم

  امکانات یوتیوب پریمیوم

  حذف تبلیغات

  اگر از کاربران قدیمی یوتیوب باشید، ازاین موضوع اطلاع دارید که محتواهای ویدئویی موجود در یوتیوب کاملاً رایگان هستند البته به یک شرط و این شرط آن است که درمیان تماشای هر ویدئو یک‌سری تبلیغات برای شما پخش می‌شود و خدا می‌داند که این امر چقدر می‌تواند آزاردهنده باشد؛ اما یکی‌از ویژگی های یوتیوب پرمیوم که برای بسیاری‌از طرفداران این سرویس می‌تواند خبری خوشحال کننده باشد، عدم پخش تبلیغات درزمان دیدن ویدئوها یا حتی پخش موسیقی است و این به‌معنی حذف کامل آن‌ها برای مشترکین است.

  پخش پس‌زمینه

  یکی‌دیگراز ویژگی های یوتیوب پرمیوم که پس‌از حذف تبلیغات می‌تواند یک مزیت تلقی شود، پخش ویدئو و موسیقی در پس زمینه است و به زبان ساده‌تر شما با خرید اشتراک یوتیوب پرمیوم قادر هستید تا گوشی خود را قفل کرده یا به برنامه‌ی دیگری بروید و همچنان صدا و تصویر ویدئو خود را داشته باشید و این دسته از امکانات یوتیوب پریمیوم برای کسانی مناسب است که قصد دارند یک محتوای ویدئویی طولانی را تماشا کنند و همزمان به شبکه‌های اجتماعی دیگری نیز سر بزنند.

  دانلود محتوا

  قابلیت های یوتیوب پریمیوم

  یکی‌از بهترین ویژگی های یوتیوب پرمیوم برای کسانی که از ویدئوهای آموزشی موجود دراین پلتفرم استفاده می‌کنند یا برای سفری طولانی و بدون اینترنت برنامه‌ریزی کرده‌اند، امکان دانلود و پخش ویدئوها به‌صورت آفلاین است و دراین برنامه ویژگی به‌نام Smart Downloads وجود دارد که به‌صورت خودکار ویدئوهایی را که دوست دارید را دانلود می‌کند و درنتیجه شما همیشه چیزی برای تماشا خواهید داشت، چه آنلاین باشید و چه آفلاین.

  سوالات متداول درباره امکانات یوتیوب پریمیوم

  یوتیوب پرمیوم چیست؟

  یوتیوب پرمیوم درواقع سرویس اشتراکی برنامه یوتیوب است که درآن قابلیت های یوتیوب پریمیوم نظیر حذف تبلیغات، دانلود ویدئو، دسترسی به محتوای موسیقی، فیلم و سریال اختصاصی و غیره وجود دارد.

  با خرید یوتیوب پرمیوم چه سرویس‌های در دسترس خواهد بود؟

  با خرید اشتراک یوتیوب پریمیوم، سرویس‌های زیر مجموعه آن نیز دراختیار مشترکان قرار می‌گیرد مثل یوتیوب موزیک، یوتیوب اورجینال و یوتیوب کیدز که هرکدام امکانات متفاوتی را ارائه می‌دهند.

  هزینه اشتراک سرویس یوتیوب پرمیوم چقدر است؟

  برای خرید اشتراک این سرویس، 3 پلن متفاوت به‌نام‌های استاندارد با قیمت 11.99 دلار در ماه، خانوادگی با قیمت 17.99 دلار در ماه و دانشجویی با قیمت 6.99 دلار در ماه پیش روی شما است.

  یوتیوب پرمیوم فراتر از انتظار!

  ویژگی های یوتیوب پرمیوم

  اگر از کاربران قدیمی سرویس یوتیوب هستید و درطول شبانه‌روز به‌این برنامه زیر سر می‌زنید، قطعا سرویس یوتیوب پرمیوم برای شما از نان شب هم واجب‌تر است چراکه قابلیت های یوتیوب پریمیوم می‌تواند نجات‌بخش روح باشد و این حقیقت را نباید فراموش کرد؛ ما نیز دراین مطلب‌از سیب کده سعی داشتیم تا شما عزیزان را با امکانات یوتیوب پریمیوم آشنا کنیم و درنهایت این خود شما هستید که با بررسی ویژگی های یوتیوب پرمیوم تصمیم می‌گیرید که از نسخه پولی آن استفاده کنید یا همچنان جزو کاربران نسخه رایگان آن با تبلیغات آزاردهنده باشید.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.