آشنایی با اشتراک ویس پلن اپل موزیک (Voice Plan)

آشنایی با اشتراک ویس پلن اپل موزیک (Voice Plan)

 • سرویس پخش موسیقی اپل موزیک یکی از موفق‌ترین سرویس‌ها در این حوزه محسوب می‌شود و با توجه به امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد پلن‌های اشتراک مقرون به‌صرفه ای نیز دارد. اشتراک ویس پلن اپل موزیک نیز یکی از همان اشتراک‌های جذاب و مقرون به‌صرفه ای است که اپل به‌تازگی به کاربران معرفی کرده است. اما اشتراک ویس پلن اپل موزیک چیست؟ بطورخلاصه این اشتراک یک تفاوت بزرگ با دیگر اشتراک‌های موجود در اپل موزیک دارد و آن هم قابل استفاده بودن به وسیله اتصال به دستیار صوتی سیری است. اشتراک voice plan اپل موزیک یک اشتراک مقرون به‌صرفه برای کسانی است که سیری ارتباط خوبی دارند و با پرداخت تنها 5 دلار در ماه می‌توانند به کمک سیری از تمام امکانات Apple Music بهره‌مند شوند اما بررسی ماهیت و چیستی اشتراک voice plan اپل موزیک به اینجا ختم نمی‌شود. پس برای آشنایی با اشتراک ویس پلن اپل موزیک (Voice Plan) با ما همراه باشید.

  اشتراک ویس پلن اپل موزیک چیست؟

  اشتراک ویس پلن اپل موزیک چیست؟

  پس از انتشار نسخه جدید سیستم عامل iOS 15.2 اشتراک voice plan اپل موزیک نیز برای کاربران این برنامه فعال شد. این اشتراک درواقع یک اشتراک مقرون‌به‌صرفه و بسی کارآمد است که به کاربران این امکان را می‌دهد با پرداخت تنها 5 دلار در ماه بتوانند از خدمات و امکانات بی‌نظیر اپل موزیک استفاده کنند اما این اشتراک یک فرق اساسی با دیگر اشتراک‌های این سرویس دارد و آن هم این است که در اشتراک ویس پلن اپل موزیک شما تنها به کمک دستیار صوتی اپل یعنی سیری قادر خواهید بود از این سرویس استفاده کنید. شما با اولین ورود خود پس از خرید اشتراک voice plan اپل موزیک مشاهده خواهید کرد که برنامه هیچ رابط کاربری‌ در اختیار شما قرار نمی‌دهد و شما فقط با درخواست مستقیم از سیری می‌توانید از تمام امکانات این برنامه استفاده کنید. اپل برای تجربه این اشتراک جدید، یک اشتراک 7 روزه رایگان به کاربران می‌دهد تا آنها پیش از خرید یا تمدید اشتراک خود بتوانند تجربه جدیدی را نیز با اشتراک ویس پلن اپل موزیک داشته باشند. برای فعال کردن آن هم کافیست عبارت Hey Siri, start my Apple Music Voice trial را برای سیری بخوانید به‌طور خودکار اشتراک رایگان شما فعال شود. همچنین شما از طریق تنظیمات برنامه می‌تواند اشتراک voice plan اپل موزیک خود را فعال کنید.

  محصول مرتبط:

  خرید اشتراک اپل موزیک

  یکی از نکات قابل توجه آن است که طراحان اشتراک ویس پلن اپل موزیک مجموعه‌ی کاملی از لیست‌های پخش موسیقی بر اساس حالت و فعالیت کاربر به این اشتراک اضافه کرده‌اند که همتا ندارد. با وجود این قابلیت کاربران به سادگی می‌توانند با بیان عبارت « Play something chill» یا « Play more like this » یک تجربه کاملا شخصی‌سازی شده را داشته باشند.

  حال پس از آنکه توانستیم پاسخ سوال اشتراک ویس پلن اپل موزیک چیست؟ را بیابیم وقت آن رسیده که برخی از ویژگی‌ها و امکانات این اشتراک را که پیش از این مختصرا بیان کردیم بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

  نگاهی کوتاه به ویژگی‌ها و امکانات اشتراک voice plan اپل موزیک

  اشتراک ویس پلن اپل موزیک چیست؟

  اشتراک ویس پلن اپل موزیک بنا بر قابل استفاده بودنش به کمک دستیار صوتی سیری، ویژگی‌ها و امکانات متفاوتی نسبت به دیگر اشتراک‌های این سرویس پخش موسیقی دارد. در این بخش نیز می‌خواهیم تا نگاهی کوتاه اما جامع به امکانات اشتراک voice plan اپل موزیک داشته باشیم.

  • اشتراک جدید اپل موزیک با قیمت 4.99 دلار از پایین امسال در مناطق مختلف جهان در دسترس خواهد بود.
  • دسترسی از طریق سیری به آرشیو موسیقی اپل موزیک که شامل 90 میلیون موسیقی است.
  • کاربران می‌توانند به کمک سیری کنترل کامل پخش موسیقی را در برنامه داشته باشد از جمله رد کردن نامحدود آهنگ‌ها.
  • در اشتراک ویس پلن اپل موزیک صدتا ایستگاه رادیویی و پلی لیست کاملا جدید و شخصی سازی شده برای حالت‌ها و فعالیت‌های مختلف کاربران طراحی شده با درخواست‌های صورتی بسیار ساده قابل استفاده است.
  • کاربران اپل موزیک می‌توانند در تمام دستگاه‌هایی که مجهز به دستیار صوتی سیری هستند مانند: HomePod mini, AirPods, CarPlay, iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV, و Mac از اشتراک voice plan اپل موزیک استفاده کنند.
  • اشتراک اولیه 7 روزه بصورت رایگان برای کاربرانی که از این اشتراک استفاده نکردند و می‌خواهند با امکانات آن آشنا شوند.

  خواندن مقاله زیر را از دست ندهید:

  تفاوت پلن ‌های مختلف اپل موزیک

  سخن پایانی بررسی اشتراک ویس پلن اپل موزیک

  اشتراک voice plan اپل موزیک

  برنامه اپل موزیک یکی از موفق‌ترین سرویس‌های پخش موسیقی از نظر امکانات و آرشیو موسیقی است که کاربران زیادی را به خود جذب کرده. پس از موفقیت‌های پیاپی اشتراک ویس پلن اپل موزیک با قیمتی مقرون‌به صرفه معرفی شد تا ضربه نهایی بر قلب رقیبانش باشد. در اشتراک voice plan اپل موزیک کاربران می‌توانند تنها با درخواست ساده و کوتاهی از سیری می‌خواهند تا موسیقی موردنظرشان را پخش کند. در این مقاله تلاش کردیم تا پاسخ سوال اشتراک ویس پلن اپل موزیک چیست؟ را به بهترین نحو برای شما بازگو کنیم و امیدواریم که سبب آشنایی بیشتر شما با این سرویس بی‌نظیر شده باشیم.

  سوالات متداول راجع به اشتراک وویس پلن اپل موزیک

  اشتراک ویس پلن اپل موزیک چیست؟

  در این اشتراک کاربران فقط با استفاده از سیری و به کمک درخواست از آن می‌توانند از پلی لیست 90 میلیونی اپل موزیک استفاده کنند.

  در چه دستگاه‌هایی از اشتراک voice plan اپل موزیک می‌توان استفاده کرد؟

  در تمام دستگاه‌هایی که مجهز به دستیار صوتی سیری هستند مانند: HomePod mini, AirPods, CarPlay, iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV,Mac

  آیا می‌توان از ویس پلن اپل موزیک رایگان استفاده کرد؟

  بله اپل برای کاربرانی که به تازگی می‌خواهند این اشتراک را تهیه کنند یک فرصت بدون تمدید 7 روزه در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  یک پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.