آپلود موزیک در اسپاتیفای

آموزش آپلود موزیک در اسپاتیفای | انتشار آهنگ در اسپاتیفای

 • ابزارهای پخش موسیقی تنها جنبه تفریحی برای کاربران ندارند بلکه هنرمندان معروف یا تازه‌کار نیز می‌توانند در برخی‌از این سرویس‌ها فعالیت کنند و آپلود موزیک در اسپاتیفای دقیقا همان‌چیزی است که شما می‌توانید به‌آن تکیه کرده و زمینه کسب درآمد خود را فراهم کنید چراکه برنامه اسپاتیفای جزو قدیمی‌ترین سرویس‌هایی است که در زمینه پخش موسیقی فعالیت می‌کند و با انتشار آهنگ در اسپاتیفای قطعا میلیون‌ها مخاطب شنونده موسیقی‌های شما خواهند بود.

  حالا اگر به فعالیت در محیط برنامه اسپاتیفای و شنیده شدن علاقه دارید؛ کافیست تا انتهای آموزش آپلود موزیک در اسپاتیفای از سیب کده همراه ما باشید…

  بررسی اجمالی سرویس Spotify

  انتشار آهنگ در اسپاتیفای

  همان‌طورکه درابتدای آموزش آپلود موزیک در اسپاتیفای اشاره کردیم؛ این سرویس درواقع ابزاری برای پخش موسیقی، رادیو و پادکست است که به دو صورت رایگان و پرمیوم خدمات و امکاناتی را دراختیار مشترکان خود قرار می‌دهد که البته شما با خرید اشتراک اسپاتیفای ویژگی‌های بیشتری را دریافت خواهید کرد. این سرویس اولین‌بار درسال 2007 توسط دو کارآفرین سوئدی طراحی و عرضه شد که ابتدا تنها در کشورهای اروپایی موجود بود اما پس‌از گذشت 15 سال از فعالیت آن درحوزه موسیقی، خدمات خود را در 184 کشور گسترش داده و بیش‌از 450 میلیون کاربرفعال را جذب کرده‌است.

  موفقیت‌های پی‌درپی سرویس اسپاتیفای تنها به قدیمی بودن او برنمی‌گردد بلکه امکانات و ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارد سبب متمایز شدن آن نسبت‌به دیگر ابزارهای پخش موسیقی شده است که در ادامه به برخی‌ازاین امکانات اشاره خواهیم کرد.

  • آرشیو 70 میلیون ترک موسیقی
  • آرشیو میلیونی پادکست
  • پخش نامحدود و بدون تبلیغات در نسخه پرمیوم
  • امکان دانلود و پخش آفلاین آهنگ‌ها
  • ایستگاه رادیویی زنده
  • پخش موسیقی با بالاترین کیفیت 320 کیلوبایت برثانیه
  • اشتراک‌گذاری محتوا کتابخانه
  • پشتیبانی‌از تمام پلتفرم‌های موبایل و لپتاپ

  آموزش آپلود موزیک در اسپاتیفای

  یکی‌از ویژگی‌هایی که در بخش قبلی آموزش آپلود موزیک در اسپاتیفای به‌آن اشاره نکردیم، امکان پخش موسیقی‌هایی است که فایل آن‌ها در دستگاه شما وجود دارد و این بدان معنا است که شما ازاین سرویس علاوه‌بر پخش موسیقی به‌صورت آنلاین می‌توانید برای پخش فایل‌های محلی نیز استفاده کنید.

  مراحل آپلود موزیک در اسپاتیفای ازطریق کامپیوتر شخصی

  مرحله اول

  آموزش آپلود موزیک در اسپاتیفای

  برای آپلود موزیک در اسپاتیفای ابتدا باید برنامه اسپاتیفای را در کامپیوتر شخصی خود دانلود و نصب کنید یا ازطریق لینک زیر آن‌را مستقیماً دریافت کنید.

  دانلود آخرین نسخه اسپاتیفای برای اندروید و ios + آپدیت 2022

  حالا وارد برنامه شوید و برروی منوی سه نقطه در بالای صفحه کلیک کنید. پس‌از باز شدن منو وارد تب Edit و سپس Preferences شوید.

  مراحله دوم

  آپلود موزیک در اسپاتیفای

  دراین بخش باید صفحه موردنظر را به سمت پایین بکشید تا به Local files برسید و دراینجا باید گزینه « Show Local Files» را فعال کنید.

  مرحله سوم

  انتشار آهنگ در اسپاتیفای

  برای آپلود موزیک در اسپاتیفای لازم است به بخش Show Songs From بروید و هردو گزینه « Downloads» و « Music Library» را فعال کنید و سپس با کلیک برروی «Add A Source»یک منبع برای آپلود موزیک در اسپاتیفای انتخاب کنید.

  مراحل آپلود موزیک در اسپاتیفای ازطریق آیفون

  آموزش آپلود موزیک در اسپاتیفای

  مرحله اول

  اولین قدم برای آپلود موزیک در اسپاتیفای آن است که این برنامه را در دستگاه iOS خود دانلود و نصب کنید یا ازطریق لینک زیر آن‌را مستقیماً دریافت کنید.

  دانلود آخرین نسخه اسپاتیفای برای اندروید و ios + آپدیت 2022

  مرحله دوم

  حالا برنامه را باز کنید و برروی نماد چرخ‌دنده بزنید تا وارد بخش Settings شوید و به پایین‌ترین نقطه صفحه موردنظر بروید و گزینه «Local Files» را انتخاب کنید.

  مرحله سوم

  سپس گزینه «Local audio files» را فعال کنید و حالا می‌توانید به آپلود موزیک در اسپاتیفای بپردازید و آهنگ‌های موردعلاقه خود را به لیست اضافه کنید.

  آموزش انتشار آهنگ در اسپاتیفای

  اگر هنرمند تازه‌کار هستید و دوست دارید آثار خود را به‌عنوان یه آرتیست در اسپاتیفای قرار دهید دراین بخش به‌شما کمک خواهیم کرد تا با انتشار آهنگ در اسپاتیفای به کسب درآمد برسید.

  مراحل انتشار آهنگ در اسپاتیفای

  برای انتشار آهنگ در اسپاتیفای باید فایل موزیک شما در بالاترین کیفیت ممکن باشد تا شنوندگان با بهترین کیفیت بتوانند آثار شما را دریافت کنند. قدم بعدی تهیه و تنظیم کاور یا طرح روی جلد موزیک شما است و باید دقت داشته باشید که برای انتشار آهنگ در اسپاتیفای باید کاور آن متناسب و چشم‌گیر باشد.

  آشنایی با انواع راه های کسب درآمد از اسپاتیفای (Spotify)

  مرحله اول

  اولین قدم برای انتشار آهنگ در اسپاتیفای آن است که یک توزیع کننده مورد اعتماد Spotify پیدا کنید چراکه شما نمی‌توانید مستقیماً آثار خود را دراین سرویس قرار دهید و درنتیجه نیاز به یک توزیع‌کننده مورد اعتماد دارید تا آثار شما را دراین سرویس منتشر کنند و مقابل شما درصدی را از آن‌ها دریافت خواهید کرد که این دقیقا همان کسب درآمد از انتشار آهنگ در اسپاتیفای است که حرفش را می‌زدیم.

  مرحله دوم

  پس‌از پیداکردن توزیع‌کننده موردنظر خود، برای انتشار آهنگ در اسپاتیفای باید فایل موزیک‌های خود را برای آن‌ها ارسال کنید و این نکته را فراموش نکنید که کیفیت این فایل‌ها نباید بیشتراز 320 کیلوبایت بر ثانیه و کمتراز 120 کیلوبایت برثانیه باشد.

  مرحله سوم

  اگر قصد داریم یک آلبوم منتشر کنید باید عنوان آلبوم، نام شما و باقی جزئیات موردنیاز برروی کاور آلبوم قرار بگیرد تا مخاطب پیش‌از آن‌که آثار شما را گوش دهد، بتواند با کاور آهنگ‌های شما ارتباط بگیرد.

  سوالات متداول انتشار آهنگ در اسپاتیفای

  آیا می‌توانیم فایل آهنگ‌های خود را در اسپاتیفای آپلود کنیم؟

  بله؛ سرویس اسپاتیفای علاوه‌بر آن‌که قابلیت پخش موسیقی به‌صورت آنلاین دارد همچنین می‌توانید در قسمت Local File آهنگ‌های موجود در دستگاه خود را به این برنامه منتقل کنید.

  آیا امکان انتشار آهنگ در اسپاتیفای وجود دارد؟

  برای هنرمندان بله؛ چراکه هرکسی توان انتشار آهنگ در اسپاتیفای را ندارد و شما حتما باید هنرمند معروف یا تازه‌کار باشید تا بتوانید در Spotify Artist آثار خود را قراردهید.

  آیا می‌توانیم مستقیماً آثار خود را منتشر کنیم؟

  خیر؛ برای انتشار آهنگ در اسپاتیفای نیاز به یک توزیع‌کننده مورداعتماد اسپاتیفای دارید تا به عقد قرارداد این‌کار را بجای شما انجام دهند که البته درصدی ازاین انتشار به شما تعلق می‌گیرد.

  پخش نامحدود موسیقی در اسپاتیفای

  آپلود موزیک در اسپاتیفای

  در آموزش آپلود موزیک در اسپاتیفای دریافتیم که دراین سرویس علاوه‌بر پخش آنلاین موسیقی، امکان پخش فایل‌های محلی در دستگاه‌ها نیز وجود دارد همین امر سبب می‌شود که شما دیگر نیاز به نصب یک پخش کننده دیگر نداشته باشید و علاوه‌بر آن اسپاتیفای مرزهای نیازهای کاربران را جابه‌جا کرده و هنرمندان نیز با انتشار آهنگ در اسپاتیفای می‌توانند آثار خود را به گوش طرفداران برسانند و کسب درآمد کنند.

  مطالعه مطالب زیر را از دست ندهید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.