انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید

بهترین راه های انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید

 • اسپاتیفای یکی از قدیمی‌ترین سرویس‌های پخش موسیقی است که از سال 2006 تاکنون درحال فعالیت بوده و بیش‌از 180 میلیون مشترک فعال دارد؛ بااین‌حال اگر از همان ابتدا از کاربران این سرویس محبوب بوده باشید قطعا کتابخانه غنی خواهید داشت و ممکن است به‌دلایل متعددی اقدام به انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید خود کنید.

  یکی‌از ده‌ها امکانات جذاب این سرویس، امکان ایجاد پلی‌لیست‌های شخصی توسط کاربران است تا بتوانند در هر زمان و مکانی به‌سرعت به آهنگ‌های محبوب خود دسترسی داشته باشند یا حتی آن‌ها دسته‌بندی و مرتبط کنند اما نکته اصلی آن‌جاست که این سرویس برای هر حساب کاربری اجازه ساخت میزان مشخصی از پلی‌لیست‌هارا می‌دهد از این رو ممکن است در مواردی نیاز به ساخت اکانت جدید پیدا کنید و در نتیجه انتقال پلی لیست اسپاتیفای به اکانت دیگر به یکی از معضل‌های اصلی شما تبدیل خواهد شد.

  حال اگر درصدد انتقال پلی لیست اسپاتیفای به اکانت دیگر خود هستید و با هیچ‌کدام از روش‌های آن آشنایی ندارید؛ کافیست تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا بهترین راه های انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید را برای شما عزیزان شرح دهیم.

  نگاهی کوتاه به امکانات سرویس اسپاتیفای

  بهترین راه های انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید

  پیش‌از آن‌که بخواهیم به بررسی راه‌های انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید بپردازیم بهتر است کمی‌هم با امکانات بی‌نظیر این سرویس محبوب آشنا شویم.

  • دسترسی کامل به آرشیو 70 میلیون موسیقی فارسی و غیرفارسی
  • دارای دو نسخه رایگان (باتبلیغات) و پرمیوم
  • پخش نامحدود موسیقی به‌صورت آنلاین در نسخه پرمیوم
  • رد کردن نامحدود آهنگ‌ها در نسخه پرمیوم
  • امکان دانلود موسیقی و پخش آن‌ها به‌صورت آفلاین
  • دارای ایستگاه رادیویی اختصاصی و هزاران پادکست متنوع
  • امکان پخش موسیقی با بالاترین کیفیت (320کیلوبایت برثانیه)
  • امکان ایجاد پلی‌لیست‌های شخصی توسط کاربر
  • امکان دنبال‌کردن خوانندها و به اشتراک‌گذاری محتوا کتابخانه با دوستان خود
  • امکان استفاده در تمامی دستگاه‌ها نظیر: iOS، اندروید، ویندوز، وب و حتی اپل واچ که برای اطلاع بیشتر از نحوه انجام آن می‌توانید به مقاله امکان استفاده از اسپاتیفای روی اپل واچ بدون آیفون از سیب کده سری بزنید.

  بررسی بهترین راه‌های انتقال پلی لیست در اسپاتیفای

  انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید

  به اصلی‌ترین بخش این مقاله یعنی بررسی بهترین راه‌های انتقال پلی لیست اسپاتیفای به اکانت دیگر رسیدیم که در آن قرار است روش‌های مختلف را برای شما عزیزان تشریح کرده و در نهایت بهترین گزینه را خودتان انتخاب کنید.

  روش اول: انتقال پلی‌لیست ازطریق کشیدن و رها کردن

  بهترین راه برای انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید خود آن است که این‌کار را با رایانه خود انجام دهید که مراحل انجام آن به شرح زیر است:

  1. برنامه اسپاتیفای را در ویندوز یا مک بوک خود باز کنید و سپس وارد حساب کاربری قدیمی خود شوید.
  2. پلی‌لیست موردنظر خود را انتخاب کرده، آن را بکشید و برروی دسکتاپ خود رها کنید که در همین حین یک فایل HTML دریافت خواهید کرد.
  3. برروی فایل HTML دوبار کلیک کنید تا به صفحه وب هدایت شوید که در آن پلی‌لیست انتخابی شما را نشان می‌دهد.
  4. از حساب فعلی اسپاتیفای خود خارج شده و به حساب جدید وارد شوید و البته ممکن است در اینجا با ارورهایی مواجه شوید و اگر چنین شد؛ در مقاله بررسی و حل مشکلات ساخت اکانت اسپاتیفای از سیب کده به شرح راه‌هایی برای برطرف کردن آن‌ها پرداخته‌ایم که می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.
  5. پس از آن‌که وارد حساب جدید خود شدید کافیست فایل HTML از پلی‌لیست‌های خود را کشیده و مستقیما در حساب جدید خود رها کنید تا کپی شود.

  اکنون باید انتقال پلی لیست اسپاتیفای به اکانت دیگر به‌درستی انجام شده باشد شما می‌توانید پلی‌لیست موردنظر را در حساب دیگر خود ببینید.

  روش دوم: پروفایل حساب قبلی خود را جستجو کنید.

  یکی‌دیگر از راه‌های انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید آن است که اگر پلی‌لیست‌های شما به‌صورت عمومی قابل مشاهده است، می‌توانید پروفایل حساب قبلی خود را دنبال کنید که برای انجام این‌کار باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. در برنامه اسپاتیفای وارد حساب جدید خود شوید و سپس برروی گزینه « Search» که همان جستجو است کلیک کنید و پروفایل حساب قبلی خود را تایپ کنید.
  2. حالا پس از پیدا کردن آن به پروفایل حساب قبلی خود بروید و سپس پلی‌لیست‌های عمومی را پیدا کنید و برروی مورد منتخب خود کلیک راست کرده و آن را در کتابخانه حساب جدید خود ذخیره کنید.

  به همین راحتی می‌توانید به انتقال پلی لیست اسپاتیفای به اکانت دیگر خود بپردازید 😊

  روش سوم: URL پلی‌لیست خود را در وبسایت اسپاتیفای کپی کنید.

  در این روش برای انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید نیاز است که همزمان وارد هردو حساب اسپاتیفای خود در رایانه شوید که مراحل آن به شرح زیر است:

  1. یک صفحه وب باز کرده و سپس وارد حساب قدیمی اسپاتیفای خود شوید و همزمان حساب جدید خود را در برنامه اسپاتفای باز کنید.
  2. پلی‌لیست موردنظر خود را در نسخه وب انتخاب کرده و برروی تصویر شاخص آن کلیک راست کنید و برروی گزینه « Share > Copy Playlist Link» کلیک کنید.
  3. حالا به برنامه اسپاتیفای بروید و لینک کپی شده را در نوار جستجو قرار دهید و سپس Enter را بزنید.

  اکنون با ذخیره کردن پلی‌لیست موردنظر انتقال پلی لیست اسپاتیفای به اکانت دیگر پایان می‌یابد.

  روش چهارم: URL پلی‌لیست خود را در برنامه اسپاتیفای کپی کنید.

  اگر می‌خواهید روش قبلی انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید را در برنامه اسپاتیفای انجام دهید باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  1. برنامه اسپاتیفای را در دستگاه خود راه‌اندازی کرده و سپس وارد حساب قبلی خود شوید. حال برروی پلی‌لیستی که می‌خواهید منتقل کنید کلیک راست کرده و گزینه « Collaborative Playlist» را انتخاب کنید. با فعال کردن این گزینه هردو حساب به مشاهده و تغییر پلی‌لیست دسترسی خواهند داشت.
  2. دوباره برروی پلی‌لیست انتخابی کلیک راست کنید و حالا برروی گزینه « Share > Copy Playlist URL» کلیک کنید.
  3. از حساب فعلی خود خارج شده و وارد حساب جدید شوید. در نوار جستجو، لینک کپی شده را قرار دهید و سپس Enter را بزنید.

  درنهایت پلی‌لیست موردنظر شما باید ظاهر شود و اتمام انتقال پلی لیست اسپاتیفای به اکانت دیگر با ذخیره کردن آن انجام می‌شود.

  روش پنجم: انتقال پلی‌لیست از طریق تیم پشتیبانی اسپاتفای

  یکی‌دیگر از راه‌های انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید آن است که از تیم پشتیبانی این سرویس درخواست کمک کنید که البته اطلاعاتی نظیر: نام کاربری یا آدرس ایمیل حساب کاربری جدید، فهرستی از پلی‌لیست‌هایی که می‌خواهید منتقل کنید و در نهایت اشتراک پرمیوم اسپاتیفای که برای خرید آن خیلی باید مراقب افراد سودجو باشید چراکه با خواندن مقاله بهترین راه تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای از سیب کده دلیل آن را متوجه خواهید شد.

  1. وارد وبسایت تیم پشتیبانی اسپاتیفای شوید و سپس مراحل « Account > Other > I still need help > Start Chat» را طی کنید تا از آن‌ها کمک بگیرید.
  2. سپس با ارائه اطلاعاتی که پیش‌تر بیان کردیم، از تیم پشتیبانی بخواهید تا در انتقال پلی لیست اسپاتیفای به اکانت دیگر به شما کمک کنند.

  روش ششم: انتقال پلی‌لیست به‌کمک ابزار آنلاین SpotMyBackup

  آخرین روشی که قرار است برای انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید به شما عزیزان معرفی کنیم از طریق ابزارهای آنلاین انجام می‌شود. SpotMyBackup یک ابزار آنلاین است که به شما امکان انتقال پلی‌لیست‌های اسپاتیفای را با چند کلیک ساده فراهم می‌کند و مراحل کار با این ابزار نیز به شرح زیر است:

  انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید

  1. یک مرورگر باز کنید و وارد وبسایت spotmybackup شوید.
  2. برروی گزینه « Login with Spotify» کلیک کنید و وارد حساب قبلی خود شوید.
  3. گزینه Agree را انتخاب کرده و سپس ابزار شروع به پشتیبان‌گیری از پلی‌لیست موردنظر می‌کند.
  4. پس از اتمام کار برروی گزینه « Export» کلیک کنید و سپس می‌توانید فایل JSON را در رایانه خود دانلود کنید.
  5. حالا از حساب قدیمی خود خارج شوید و با حساب جدید وارد ابزار SpotMyBackup شوید.
  6. پس از ورود برروی گزینه « IMPORT» کلیک کرده و فایل JSON را اضافه کنید و در آخر تمام پلی‌لیست‌های موردنظر به حساب جدید شما منتقل می‌شوند.

  سوالات متداول راجع به انتقال پلی لیست اسپاتیفای به اکانت دیگر

  آیا می‌توانم پلی‌لیست حساب قدیمی خودم را به حساب جدیدم منتقل کنم؟

  بله؛ هیچ‌کاری نشدنی نیست و برای این مشکل هم راه‌هایی زیادی وجود دارد و ساده‌ترین آن هم درخواست کمک از تیم پشتیبانی اسپاتیفای است.

  اگر به حساب قبلی خود دسترسی نداشته باشم چگونه می‌توانم پلی‌لیست‌های آن را منتقل کنم؟

  در این شرایط فقط یک راه‌حل وجود دارد و آن‌هم دنبال کردن پروفایل حساب قبلی و ذخیره پلی‌لیست‌های عمومی آن است و اگر آهنگ‌های موردنظرتان را یافت نکردید می‌توانید از پشتیبانی اسپاتیفای کمک بگیرید.

  با چه ابزاری می‌توانم به انتقال پلی‌لیست‌هایم در اسپاتیفای بپردازم؟

  ابزار آنلاینی که ما می‌توانیم به شما معرفی کنیم، SpotMyBackup است که با دسترسی به حساب قبلی و جدید شما انتقال پلی‌لیست‌ها را به راحتی فراهم می‌کند.

  جدید بودن به‌معنای تهی بودن نیست!

  اگر به هردلیلی مجبور به ایجاد حساب جدیدی در اسپاتیفای شدید ولی پلی‌لیست‌های قبلی خود را نیاز داشتید؛ هیچ جای نگرانی نیست چراکه با روش‌های انتقال پلی لیست اسپاتیفای به اکانت دیگر که در این مقاله برای شما شرح دادیم به آسانی آب خوردن می‌توانید هرچه که می‌خواهید را داشته باشید؛ امید است که با خواندن بهترین راه های انتقال پلی لیست های اسپاتیفای به اکانت جدید بتوانید به خواسته خود برسید و لحظات نابی را پدید آورید.

  مطالعه مطالب زیر را از دست ندهید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.