ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام

نحوه ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام

 • بسیاری‌از کاربران ممکن است یک آهنگ را به دفعات متعدد گوش دهند تا زمانی که ازآن خسته شوند و دراین بین نیز به‌فکر ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام خود می‌افتند تا دوستان و اطرافیان را هم در لذت گوش دادن به موسیقی محبوب خود شریک کنند.

  یکی‌از مزایای داشتن یک دوست عشق به موسیقی همین است که می‌توانیم درلحظه لحظه‌ی زندگی او آهنگ‌های محبوب و به‌یادماندنی را پیدا کنیم و اگر شماهم جزو آن دسته‌از افراد هستید که دوست دارید آهنگ‌های محبوب خود را به دوستانتان معرفی کنید؛ با مقاله آموزش ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام از سیب کده همراه ما باشید…

  معرفی سرویس Apple Music

  آموزش ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام

  در اولین بخش آموزش ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام ، قصد داریم تا کمی بیشتر با این سرویس محبوب آشنا شویم و دریابیم که با خرید اشتراک اپل موزیک چه امکانات و ویژگی‌هایی را دریافت می‌کنیم.

  برنامه Apple Music درواقع سرویس اشتراکی شرکت اپل است که ازترکیب دو سرویس قدیمی آیتونز و موزیک طراحی و درسال 2015 به جهانیان عرضه شد. یکی‌از ویژگی‌های متمایز این سرویس محبوب آرشیو 90 میلیون موسیقی آن است که از سرویس آیتونز به ارث برده و کامل‌ترین آرشیو دربین دیگر سرویس‌های پخش موسیقی محسوب می‌شود.

  قابلیت‌های سرویس Apple Music

  • آرشیو 90 میلیون موسیقی
  • 30 هزار پلی‌لیست متنوع
  • پخش نامحدود موسیقی به‌صورت آنلاین
  • امکان دانلود و اضافه‌کردن آهنگ‌ها به کتابخانه برای پخش آفلاین
  • ایستگاه رادیویی زنده به‌نام Beast 1
  • دارای 17 ایستگاه رادیویی جذاب و متنوع
  • دریافت پیشنهادات موسیقی براساس تاریخچه جستجو
  • نمایش متن موسیقی درحال پخش
  • امکان همگام‌سازی محتوا کتابخانه با iTunes و iCloud
  • پشتیبانی از سیستم‌عامل اندروید، iOS و ویندوز
  • وجود قابلیت‌های Spatial Audio و Lossless audio
  • دارای 4 نوع پلن اشتراک گوناگون براساس نیاز کاربران
  • امکان استفاده از دستیار صوتی سیری برای پخش موسیقی

  ارسال متن آهنگ در استوری اینستاگرام

  این‌که بتوانید آهنگ‌های موردعلاقه خود را ازطریق استوری اینستاگرام با دوستان خود به اشتراک بگذارید امری بسیار عالی است و دنبال‌کننده‌های شما می‌توانند موسیقی‌های جذاب و متنوعی را تجربه کنند و ازاین‌رو اپل ویژگی جدیدی را دراختیار کاربران قرار داده‌است که درآن می‌توانید علاوه‌بر خود موسیقی، متن آن را نیز به اشتراک بگذارید که دراین بخش‌از آموزش ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام به همین موضوع خواهیم پرداخت.

  نحوه اشتراک گذاری آهنگ از Apple Music به اینستاگرام

   ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام

  ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام کار بسیار ساده‌ای است که مراحل انجام آن، به‌شرح زیر است:

  مرحله اول

  اولین قدم برای ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام ، ورود به برنامه اپل موزیک و پخش آهنگ موردنظر است.

  دانلود آخرین نسخه اپل موزیک برای اندروید و ios

  مرحله دوم

  درصفحه پخش موسیقی به‌دنبال گزینه سه نقطه‌ای (•••) که درپایین صفحه وجود دارد بگردید و سپس برروی آن ضربه بزنید تا یک صفحه پاپ‌آپ برای شما باز شود.

  مرحله سوم

  حال گزینه « Share» را بزنید و در لیست برنامه‌ها به‌دنبال آیکون اینستاگرام بگردید و آن را انتخاب کنید.

  مرحله چهارم

  پس‌از انتخاب برنامه، اپل موزیک شروع به ساختن یک استوری در اینستاگرام می‌کند که درآن اطلاعات آهنگ شما وجود دارد و درآخر می‌توانید رنگ پس‌زمینه و جزئیات استوری را بنابر سلیقه شخصی خود تغییر دهید و آن را با دوستانتان به‌اشتراک بگذارید.

   نحوه ارسال متن آهنگ از Apple Music به اینستاگرام

  آموزش ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام

  برای ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام نیازبه برنامه‌هایApple Music، Instagram و آخرین نسخه سیستم‌عامل iOS دارید که مراحل آن نیز به شرح زیر است:

  مرحله اول

  برنامه اپل موزیک را باز کرده و آهنگی‌که می‌خواهید به‌اشتراک بگذارید را پخش کنید و سپس وارد منوی پخش شده و نماد متن موسیقی که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد را بزنید.

  ترفندها و آموزش استفاده از اپل موزیک

  مرحله دوم

  اکنون متن موسیقی درحال‌پخش را مشاهده خواهید کرد که برای دسترسی به گزینه‌های بیشتر باید برروی نماد سه نقطه (•••) که درهمان صفحه قرار دارد ضربه بزنید.

  مرحله سوم

  سپس برای ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام می‌بایست گزینه « Share Lyrics» را از منو انتخاب کنید.

  مرحله چهارم

  اکنون به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که می‌توانید قسمتی از متن موسیقی که می‌خواهید به‌اشتراک بگذارید را انتخاب کرده و سپس برروی برنامه اینستاگرام ضربه بزنید.

  مرحله پنجم

  دراین مرحله برنامه اپل موزیک درحال ساخت استوری موردنظر شما است که پس‌از اتمام کار می‌توانید جزئیات استوری خود را تغییر داده و سپس گزینه « Your Story» را برای ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام بزنید.

  به همین راحتی 😊

  سوالات متداول ارسال متن آهنگ به استوری اینستاگرام

  آیا می‌توان آهنگی را مستقیم از اپل موزیک در استوری اینستاگرام گذاشت؟

  بله؛ یکی‌از قابلیت‌های جدید سیستم‌عامل iOS همین است که می‌توانید علاوه‌بر اطلاعات موسیقی محبوب خود، قسمتی‌از متن آن را نیز در استوری اینستاگرام به‌اشتراک بگذارید.

  آهنگی که در استوری به‌اشتراک می‌گذاریم قابلیت پخش دارد؟

  با اشتراک‌گذاری آهنگ موردنظر خود از اپل موزیک در استوری اینستاگرام، دوستان شما می‌توانند برروی موسیقی ضربه بزنند و مستقیم آن را در اپل موزیک گوش دهند.

  آهنگ محبوب خود را به دوستانتان معرفی کنید!

   ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام

  یکی‌از قابلیت‌های جدید سیستم‌عامل iOS دوای درد عاشقان موسیقی است که دوست دارند آهنگ‌های محبوب خود را در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام به‌اشتراک بگذارند و درنتیجه دوستان و دنبال‌کننده‌های آن‌ها نیز موسیقی‌های جدیدی تجربه خواهند کرد. امید است که باخواندن آموزش ارسال متن آهنگ‌های اپل موزیک در استوری اینستاگرام شماهم بتوانید آهنگ‌های محبوب خود را با دوستانتان به‌اشتراک گذاشته و لحظات نابی را بسازید.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.