راه حل مشکل شماره تلفن در ساخت اپل آیدی

بهترین و آسان ترین راه حل مشکل شماره تلفن در ساخت اپل آیدی

 • اپل آیدی درواقع یک حساب کاربری بر پایه ایمیل است که مختص کاربران دستگاه‌های اپل بوده و به کمک آن هویت کاربر شناسایی می‌شود. اپل آیدی به کاربر این امکان را می‌دهد تا بتواند از تمام دستگاه‌های اپل خود مثل آیفون، آیپد، مک بوک و غیره به‌صورت کاملا یکپارچه استفاده کند. اما یکی از معضلات کاربران ایرانی مشکل شماره تلفن در ساخت اپل آیدی است؛ می‌پرسید چرا؟ از آن‌جایی که شرکت اپل یک شرکت آمریکایی است پس درنتیجه ایران در لیست تحریم‌های آن‌ها قرار دارد و کاربران ایرانی در زمان ساخت اپل آیدی نمی‌توانند با پیش‌شماره ایران در این سرویس ثبت نام کنند.

  اما ما در این مقاله قصد داریم تا آسان‌ترین روش را برای دور زدن شماره تلفن اپل آیدی به شما عزیزان شرح دهیم. کافیست تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

  اپل آیدی چیست؟

  پیش‌از آن‌که بخواهیم مشکل شماره تلفن در ساخت اپل آیدی را حل کنیم بهتر است که کمی با ماهیت و کاربرد اپل آیدی نیز آشنا شویم و به عبارتی دیگر بدانیم که با چه چیزی سروکار داریم و سپس به دور زدن شماره تلفن اپل آیدی بپردازیم.

  راه حل مشکل شماره تلفن در ساخت اپل آیدی

  همانطورکه گفتیم اپل آیدی در واقع هویت کاربران را شناسایی می‌کند، خریدهای آنان را ردیابی می‌کند و در نهایت سبب می‌شود تا همه دستگاه‌های اپل شما به‌صورت کاملا یکپارچه به‌هم متصل شده و کار کنند. هرکاربر دارنده محصولات آیفون به یک اپل آیدی نیاز دارد که ساخت آن نیز کاملا رایگان است و هیچ هزینه اضافی ندارد.

  کاربرد اپل آیدی چیست؟

  حال‌که در اینجا به‌دنبال روشی برای دور زدن شماره تلفن اپل آیدی هستیم چه بهتر که بدانیم این حساب چه کاربردهایی برای ما دارد که داشتن آن انقدر حساس و حیاتی است.

  اپل آیدی حساب کاربری است که کاربران برای دسترسی به سرویس‌های اپل نظیرApp Store ،Apple Music ،iCloud ،iMessage ، FaceTime و غیره به آن نیاز دارند. Apple ID شامل ایمیل و پسووردی است که برای ورود به تمام این سرویس‌ها می‌بایست از آن استفاده کنید.

  به زبان ساده‌تر اگر دارنده یکی از دستگاه‌های اپل هستید بدون اپل آیدی استفاده از آن بسیار دشوار و تا حدی غیرممکن است اما نگران نباشید چراکه در بخش بعدی قصد داریم بهترین راه حل مشکل شماره تلفن در ساخت اپل آیدی را با شما درمیان بگذاریم.

  هرآنچه که برای ساخت اپل آیدی نیاز دارید

  اگر به‌فکر دور زدن شماره تلفن اپل آیدی هستید باید به این نکته توجه کنید که بدون شماره تلفن، ساختن اپل آیدی در گوشی‌های آیفون غیر ممکن است و برای انجام این کار نیاز به کامپیوتر شخصی و برنامه آیتونز دارید.

  خواندن مطلب زیر را از دست ندهید:

  تغییر ريجن اپل آیدی

  آیتونز یکی از سرویس‌های جذاب شرکت اپل است که برای دانلود موسیقی، فیلم، کتاب، پشتیبانی گرفتن، نصب برنامه و غیره استفاده می‌شود و ما نیز قصد داریم برای حل مشکل شماره تلفن در ساخت اپل آیدی نیز از این برنامه استفاده کنیم.

  دور زدن شماره تلفن اپل آیدی

  نکته: پس از دانلود و نصب آیتونز برروی کامپیوتر شخصی خود حالا نیاز به یک آدرس پستی دارید که این امر نیز با آدرس پستی کشور ایران ممکن نیست و باید از آدرس‌های فیک اما معتبر استفاده کنید که می‌توانید از وبسایت https://www.fakeaddresscopy.com یک آدرس پستی معتبر دریافت کنید و اما آخرین مورد یک آدرس ایمیل معتبر برای ساخت اپل آیدی است.

  مراحل ساخت اپل آیدی

  پس از فراهم کردن موارد خواسته شده در بخش قبلی، حال به بخش جذاب دور زدن شماره تلفن اپل آیدی می‌رسیم که مراحل آن به ترتیب زیر است:

  مرحله اول

  وارد برنامه آیتونز شوید و از منو بالای صفحه گزینه Account را انتخاب کنید. در منوی باز شده برروی گزینه Sign In کلیک کنید.

  مرحله دوم

  در این مرحله از حل مشکل شماره تلفن در ساخت اپل آیدی پنجره‌ای مشابه تصویر زیر برای شما باز می‌شود که باید گزینه Create New Apple ID را انتخاب کنید.

  مرحله سوم

  با انتخاب گزینه موردنظر صفحه‌ای حاوی فرم اطلاعات برای شما باز می‌شود که باید تمام جاهای خالی خواسته شده که به ترتیب ایمیل، پسوورد، تایید پسوورد و کشور (آمریکا را انتخاب کنید) است را پر کنید و در آخر قوانین و مقررات اپل را قبول کنید و گزینه Continue را بزنید تا به صفحه بعدی منتقل شوید.

  مرحله چهارم

  در صفحه جدید خواستار اطلاعات شخصی شما نظیر نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد است که پس از پر کردن آن باید به سه سوال امنیتی پاسخ داده و گزینه Continue را بزنید.

  مرحله پنجم

  این مرحله از دور زدن شماره تلفن اپل آیدی مربوط به اطلاعات پرداخت و آدرس پستی است که در بخش پرداخت باید گزینه None را انتخاب کنید و در بخش آدرس پستی می‌بایست اطلاعات آدرس پستی که از وبسایت پیشنهادی در بخش‌های قبلی معرفی کردیم دریافت کرده‌اید را وارد کنید و سپس گزینه Continue را انتخاب کنید.

  مرحله ششم

  و این مرحله آخرین مرحله از حل مشکل شماره تلفن در ساخت اپل آیدی است و اپل آیدی نیاز به تایید آدرس ایمیل شما دارد. پس وارد برنامه ایمیل خود شوید و کدی را که اپل ارسال کرده را در فیلد مربوطه وارد کنید و گزینه Verify را بزنید تا در صفحه‌ای جدا اپل آیدی ساخته شده برای شما نشان داده شود و آسان‌ترین روش دور زدن شماره تلفن اپل آیدی با موفقیت پایان یابد.

  سوالات متداول راجع به دور زدن شماره تلفن اپل آیدی

  دور زدن شماره تلفن اپل آیدی

  بهترین روش برای دور زدن شماره تلفن اپل آیدی چیست؟

  بهترین روش آن است که از طریق برنامه آیتونز و به کمک یک کامپیوتر شخصی اقدام به ساخت اپل آیدی موردنیاز خود کنید.

  آیا می‌توان با آدرس پستی کشور ایران اپل آیدی ساخت؟

  خیر؛ چراکه ایران در لیست تحریم‌های شرکت اپل قرار دارد و شما نیاز به یک آدرس پستی جعلی دارید که می‌توانید از سایت https://www.fakeaddresscopy.com آن را تهیه کنید.

  با شماره مجازی هم می‌توان اپل آیدی ساخت؟

  بله اما انجام این کار به دردسرهای بعدش نمی‌ارزد و منطقی‌ترین راه آن است که از طریق برنامه آیتونز اقدام به ساخت اپل آیدی کنید.

  بدون شماره هم می‌شه!

  از گذشته تا به امروز شرکت اپل برای افزایش امنیت محصولات و حساب کاربران خود دست به کارهای بسیاری زده و بحث امروز ما نیز درباره تاییدیه شماره تلفنی است که برای ساخت اپل آیدی به آن نیاز داریم. کاربران دیگر مناطق جهان با این موضوع مشکلی نخواهند داشت اما از آنجایی که کشور ما در لیست تحریم‌های این شرکت قرار دارد هم نیاز به شماره جعلی داریم هم آدرس پستی جعلی! اما در اینجا یک روش خیلی راحت‌تر برای دور زدن شماره تلفن اپل آیدی به شما عزیزان یاد داده‌ایم که اگر طبق مراحل و موبه‌مو آن را اجرا کنید قطعا از مشکل شماره تلفن در ساخت اپل آیدی خلاص خواهید شد.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.