ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای | انتشار موزیک در اسپاتیفای

 • امروزه به‌عنوان یک هنرمند در حوزه موسیقی، انتشار موزیک در اسپاتیفای یکی از مهم‌ترین اهداف تلقی می‌شود چراکه در عصر تکنولوژی مردم موزیک‌های قدیمی یا جدید خواننده موردعلاقه خود را در سرویس‌های پخش موسیقی نظیر Spotify دنبال می‌کنند. نقش و اهمیت موسیقی در زندگی مردم سبب پیدایش سرویس‌های پخش موسیقی شده و حالا یکی از این سرویس‌ها فرصت بزرگی را به هنرمندان می‌دهد تا با ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای بتوانند آثار خود را به راحتی در دسترس عاشقان موسیقی قراردهند.

  ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای همیشه راحت نبوده و نیست و ما نیز در این مقاله از سیب کده سعی داریم تا راه‌ و روش انتشار موزیک در اسپاتیفای را به هنرمندانمان آموزش دهیم.

  Spotify for Artists چیست؟

  ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

  برای ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای نیاز است که ابتدا با ماهیت این ابزار آشنا شویم و ببینیم که چه ویژگی‌هایی درون آن یافت خواهیم کرد.

  Spotify for Artists یک سرویس جدید و رایگان برای هنرمندان است که توسط شرکت سوئدی اسپاتیفای ارائه شده و به کاربران خود این امکان را می‌دهد که پروفایل هنرمند خود را در این سرویس بسازند، تایید شوند و سپس به انتشار موزیک در اسپاتیفای بپردازند.

  همچنین می‌توانید آمار پخش روزانه خود را مشاهده کنید، عکس‌های پروفایل و بیوگرافی خود را ویرایش کنید، کنسرت‌های آینده‌تان را پست کنید و به اطلاعات زیادی برای مدیریت و تبلیغ پروژه موسیقی خود دسترسی داشته باشید.

  این ابزار برای هر هنرمندی که حداقل یک آهنگ برروی پلتفرم خود منتشر کرده‌باشد، در دسترس است.

  همین ابزار جدید می‌تواند تهدید بزرگی برای سرویس اپل موزیک تلقی شود که برای پی‌بردن به چرایی آن می‌توانید به مقاله مقایسه اپل موزیک و اسپاتیفای از سیب کده مراجعه کنید.

  در ادامه مطلب مراحل ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای ، درخواست و نحوه دریافت نشان هنرمند تاییده شده را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

  ویژگی‌های اکانت اسپاتیفای برای هنرمندان

  انتشار موزیک در اسپاتیفای

  یکی از سوالاتی که می‌تواند ذهن بسیاری از هنرمندان را به خود مشغول کند؛ آن است که ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای می‌تواند چه مزایایی داشته باشد و ویژگی‌های این ابزار جدید و پرطرفدار چیست؟ که برای پاسخ به این سوال در ادامه به مبحث ویژگی‌های انتشار موزیک در اسپاتیفای خواهیم پرداخت.

  • اولین مزایای ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای آن است که به شما اجازه می‌دهد تا هرچقدر تغییرات که نیاز است در صفحه خود اعمال کنید تا حرفه‌ای‌تر به‌نظر برسید و کاربران را جذب کنید.
  • از ویژگی‌های دیگر انتشار موزیک در اسپاتیفای آن است که می‌توانید صفحه خود را به‌طور کامل و دقیق تجزیه و تحلیل کنید و آمار پخش و ورود به آن را داشته باشید.
  • با داشتن آمار بازدیدها و میزان پخش پلی‌لیست‌های موجود در صفحه خود می‌توانید به این امر دست پیداکنید که آهنگ‌های شما در در چه زمانی عملکرد بهتری دارد و کدام یک را باید به موزیک ویدئو تبدیل کنید.
  • از دیگر ویژگی‌های ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای آن است که در صفحه اصلی آن یک گزارش خلاصه از نحوه عملکرد صفحه خود مشاهده می‌کنید و می‌توانید سه آهنگ برتر خود، فهرست پخشی که در آن قرار دارید و گزارش مختصر هفت‌روزه‌ای از میزان استریم‌ها، شنوندگان و دنبال‌کنندگان خود داشته باشید.
  • یکی از ویژگی‌های جذاب ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای آن است که خود برنامه به شما یادآوری می‌کند که آهنگ خود را برای پلی‌لیست‌های انتخابی و پرطرفدار نظیر Rap Caviar (13 میلیون دنبال کننده)، Hot Country (6 میلیون دنبال کننده)، Viva Latino (10 میلیون دنبال کننده) ارسال کنید. بسیاری از هنرمندان به لطف یک‌بار قرارگرفتن در یکی از این پلی‌لیست‌ها توانسته‌اند طرفداران زیادی را جذب کنند.

  نحوه انتشار موزیک در اسپاتیفای

  انتشار موزیک در اسپاتیفای

  اگر قصد انتشار موزیک در اسپاتیفای را دارید برا شروع نیاز است که صفحه هنرمند خود را تایید کنید و برای این‌کار باید آهنگی را در پلتفرم خود منتشر کرده باشید که برای انجام این‌کار، باید موسیقی تولید شده خود را از طریق یک توزیع‌کننده رسمی به Spotify ارسال کنید.

  مراحل ساخت حساب Spotify for Artists

  پس از آن‌که آلبوم یا ترک موسیقی خود را توسط یک توزیع‌کننده مورد قبول اسپاتیفای ارسال کردید زمان ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای رسیده است.

  برای انجام این‌کار باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. وارد وبسایت Spotify for Artists شوید و روی گزینه «Get Access» که در سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.
  2. حالا انتخاب کنید که می‌خواهید پروفایل شما به‌عنوان کدام گزینه ایجاد شود؟ «artist/ manager یا label member»
  3. پس از این از شما خواسته می‌شود که وارد حساب اسپاتیفای خود شوید و اگر حسابی ندارید می‌توانید با خرید اشتراک اسپاتیفای یک حساب ایجاد کنید یا می‌توانید پروفایل خود را با یک حساب رایگان کنترل کنید.

  نکته: حساب رایگان با حساب پرمیوم اسپاتیفای تفاوت‌هایی دارد که برای یافتن آن‌ها می‌توانید به مقاله مقایسه اسپاتیفای رایگان و پریمیوم از سیب کده سر بزنید.

  1. پس از ورود به حساب خود اسپاتیفای از شما می‌خواهد برای تایید هنرمند بودن صفحه خود اقدام به انتشار موزیک در اسپاتیفای کنید؛ از این رو برروی گزینه «Continue» کلیک کنید تا کار اصلی آغاز شود.
  2. حالا وقت آن رسیده که پروفایل هنرمند خود بسازیم؛ نام موردنظر را وارد می‌کنیم، عکس پروفایل مناسبی را انتخاب کرده و در آخر نام هنری خود را وارد می‌کنیم.
  3. پس از پر کردن مشخصات یک آدرس ایمیل از شما خواسته می‌شود که با وارد کردن آن یک کد 6 رقمی تایید برای شما ارسال می‌شود که البته تایید اطلاعات و ساخت حساب چند روز طول می‌کشد.
  4. با تایید حساب شما اکنون می‌توانید از طریق گزینه «Log In» وارد پنل Spotify for Artists خود شوید و آن را کنترل کنید.

  سوالات متداول راجع به  انتشار موزیک در اسپاتیفای

  ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

  برای ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  برای انجام‌این کار ابتدا نیاز به یک توزیع‌کننده رسمی دارید تا آهنگ تولید شده توسط شما را برای اسپاتیفای ارسال کند تا صفحه هنرمند شما تایید شود و سپس نیاز به خرید اشتراک اسپاتیفای دارید تا صفحه خود را بسازید.

  Spotify for Artists چیست؟

  یک سرویس و ابزار جدیدی از شرکت سوئدی اسپاتیفای است که به هنرمندان فرصت دیده‌شدن و شنیده‌شدن را می‌دهد.

  شرط ثبت‌نام در آرتیست اسپاتیفای چیست؟

  هر هنرمندی که حداقل یک آهنگ تولید و منتشر کرده باشد می‌تواند در این سرویس صفحه شخصی و هنری خود را داشته باشد.

  Spotify for Artists؛ هرآن‌چه که هنرمندان می‌خواهند

  تاثیر عمیق موسیقی بر زندگی مردم سبب شده که این صنعت ابزارها و سرویس‌های متعددی چون اسپاتیفای را وارد بازار کند که عاشقان موسیقی بتوانند در هر زمان و مکانی به این هنر دسترسی داشته باشند اما تنها عاشقان نیاز به این سرویس ندارند بلکه هنرمندان زیادی در این عرصه ظهور کرده‌اند و منتظر شکوفایی و شنیده‌شدن هستند از این رو تمام هنرمندانی که حداقل یک آهنگ منتشر کرده‌اند قادر به ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای خواهند بود و سپس می‌توانند اقدام به انتشار موزیک در اسپاتیفای کنند و طرفداران خود را داشته باشند.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.