Episode 6 پادکست گردایه با اسپانسری سیب کده منتشر شد

Episode 6 پادکست گردایه با اسپانسری سیب کده منتشر شد

 • هدف از ایجاد این پست معرفی گردایه به مخاطبین سیب کده و همچنین اعلام اینکه سیب کده اولین اسپانسر پادکست گردایه است.

  گردایه

  راهکارهای دیجیتال

  گردایه یک برند نو پا در زمینه ی تکنولوژی است که با راهکارهای دیجیتال خود قصد دارد که زندگی ایرانی ها و پارسی زبانان ایران و خارج از ایران را آسان تر کند. گردایه یک واژه ی پارسی و به معنی مجموعه است. این برند محصولات و خدمات گوناگونی در زمینه ی تکنولوژی دارد. سرویس های گردایه شامل گردایه کارت، خرید بین المللی، و … است

  اگر به وبسایت گردایه مراجعه کنید، نخستین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند، طراحی زیبا و مینیمال آن است. پرهام پژوهی، بنیانگذار گردایه، یک مینیمالیست تمام عیار است و می کوشد که این برند را عاری از هر گونه المان اضافی بنیانگذاری کند. پرهام به تجربه ی کاربری بهای زیادی می دهد و به خاطر همین، تمام سرویس های ارائه شده در گردایه هم از همین طرز فکر برخوردار هستند و کیفیت حرف اول و آخر را می زند. 

  برای آشنایی بیشتر می توانید به وبسایت گردایه به آدرس زیر مراجعه کنید.

  www.gerdayeh.com


  گردایه در پادکست هفتگی خود، به مرور اخبار تکنولوژی و مخصوصا برند اپل در هفته می پردازد و در نیمه ی دوم اپیزود، در مورد مهم‌ترین اخبار اپل در هفته، به بررسی دقیق تر اون به صورت پرونده ی اختصاصی می پردازد. در تازه ترین اپیزود پادکست، پس از مرور اخبار تکنولوژی هفته ای که گذشت، پرهام و مهرداد در پرونده ی این قسمت، در باره ی امکان بیان در شبکه های اجتماعی صحبت می کنند و با توجه به حواشی جدیدی که این شبکه ها در روزهای اخیر در آمریکا ایجاد کرده اند به بررسی اینکه آیا باید سیستم نظارتی روی شبکه های اجتماعی باشد یا خیر پرداختند. شما می توانید این قسمت پادکست گردایه رو از لینک زیر گوش کنید.

  https://gerdayeh.captivate.fm/episode/2021-w02-social-media-a-tool-for-good-and-bad

  در صورت تمایل، در اپلیکیشن پادکست خود سابیکرایب کنید.

  https://gerdayeh.captivate.fm

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.