تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای

بهترین راه تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای

 • موسیقی از زمان قدیم تا به امروز نه‌تنها طرفداران خود را از دست نداده بلکه با گذر زمان به یک صنعت عظیم تبدیل شده و نقش عمیق‌تری در زندگی انسان‌ها ایفا می‌کند؛ از این رو همزمان با ورود تکنولوژی به خانه‌ها موسیقی نیز جای خود را در تمام لحظات زندگی مردم باز کرده و حالا تنها با استفاده‌از سرویس‌های پخش موسیقی نظیر اسپاتیفای می‌توان در هر زمان و مکانی به آهنگ موردعلاقه خود گوش دهیم؛ اما همین موضوع فرصتی برای افراد سودجو ایجاد کرده که تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای را برای کاربران سخت‌تر می‌کند.

  ازآن‌جایی که شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام هم بستری برای برقراری ارتباط بهتر بین مردم را ایجاد کرده، خرید اشتراک اسپاتیفای نیز دراین برنامه‌ها بیشتر اتفاق می‌افتد اما هرلحظه ممکن است فروشنده‌ای به‌صورت غیرقانونی این‌کار را انجام دهد و صددرصد شما را به دردسر خواهد انداخت؛ ازاین‌رو بهتر است که پیش‌از خرید با نحوه تشخیص قانونی بودن اسپاتیفای آشنا شوید.

  معرفی سرویس اسپاتیفای

  پیش از آن‌که بخواهیم نحوه تشخیص قانونی بودن اسپاتیفای را یادبگیریم بهتر است کمی بیشتر با این سرویس محبوب آشنا شویم. Spotify یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش موسیقی در حال حاضر است که به مشترکان خود امکان پخش آنلاین و آفلاین میلیون‌ها موسیقی، آلبوم، پادکست و موزیک ویدئو را می‌دهد. اسپاتیفای برای اولین بار در سال 2008 به عاشقان موسیقی معرفی شد و پس از گذشت تقریبا 14 سال می‌توان گفت که با قدیمی‌ترین سرویس پخش موسیقی روبه‌رو هستیم.

  معرفی امکانات جذاب اسپاتیفای

  تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای

  در این بخش نیز پیش‌از آن‌که بخواهیم به روش‌های تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای بپردازیم؛ بهتر است ببینیم این سرویس محبوب چه ویژگی‌هایی دارد که همگان به‌دنبال خرید اشتراک آن هستند.

  • آرشیو 70 میلیون موسیقی فارسی و غیرفارسی
  • پخش نامحدود موسیقی به‌صورت آنلاین و آفلاین
  • آرشیو گسترده پادکست‌های رادیویی
  • ایستگاه رادیویی اختصاصی
  • امکان دنبال‌کردن خواننده موردعلاقه
  • امکان مشاهده آهنگ‌هایی که دوستانتان پخش می‌کنند
  • پیشنهاد موسیقی‌ها و پلی‌لیست‌های متنوع به کاربر توسط اسپاتیفای
  • ساخت هزاران پلی‌لیست گوناگون و شخصی‌سازی آن‌ها
  • امکان به اشتراک‌گذاری پلی‌لیست‌های خود با دیگران

  اشتراک غیرقانونی چیست؟

  برای آشنایی با نحوه تشخیص قانونی بودن اسپاتیفای نیاز است که بدانیم اشتراک‌های غیرقانونی چیست و درصورت استفاده از آن‌ها چه نتیجه‌ای به بار خواهد آمد؛ برای تعریف اشتراک‌های غیرقانونی می‌توان گفت که هزینه اشتراک آن‌ها از راه غیرقانونی پرداخت می‌شود مثل کارت‌های اعتباری هک شده و دزدیده شده یا استفاده از نسخه کرک شده خود برنامه اسپاتیفای که در نهایت سبب مسدود شدن حساب شما می‌شود.

  اما استفاده از اشتراک غیرقانونی نتایج جبران‌ناپذیر دیگری هم دارد که در ادامه تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.

  استفاده از اشتراک غیرقانونی چه نتایجی خواهد داشت؟

  نحوه تشخیص قانونی بودن اسپاتیفای

  اگر با نحوه تشخیص قانونی بودن اشتراک اسپاتیفای آشنا نباشید و بدون آگاهی، از افراد سودجو اقدام به تهیه اشتراک این سرویس کنید قطعا پیامدهایی به‌دنبال خواهد داشت که عبارت‌اند از:

  • امکان قطعی و خارج شدن اکانت از حالت پرمیوم

  تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای در اینجا اهمیت پیدا می‌کند چراکه فروشندگان آن از حساب‌های افرادی استفاده می‌کنند که روحشان از برداشت هزینه اشتراک خبر ندارد و زمانی که متوجه این اتفاق شوند قطعا اقدام به مسدود کردن حساب می‌کنند و این امر سبب مسدود شدن و خارج شدن اکانت شما از حالت پرمیوم می‌شود.

  • امکان محدود شدن اکانت

  یکی از قوانینی که جدیدا اسپاتیفای در بخش خرید اشتراک اضافه کرده، اعمال محدودیت نسبت به تمدید اشتراک فمیلی است و در این حالت هر کاربر تنها می‌تواند دوبار در سال اقدام به تمدید حساب خود کند. پس اگر در طول این زمان نتوانید نحوه تشخیص قانونی بودن اسپاتیفای را فرابگیرید ممکن است به دام افراد کلاه‌بردار افتاده و حساب کاربری خود را برای یک‌سال تمام از دست بدهید!

  • امکان ثبت اطلاعات و مشخصات شما به‌عنوان خریدار غیرقانونی

  از مهم‌ترین دلایل تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای آن است که اگر شما نتوانید از افراد مطمئن این اشتراک را تهیه کنید در این حالت است که پای کارت اعتباری دزدی به میان می‌آید و ممکن است اطلاعات شما به‌عنوان خریدار غیرقانونی ثبت شده و مورد پیگیری قانونی قرار گیرد.

  راه‌های تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای چیست؟

  1. همخوانی نداشتن قیمت اشتراک با منطقه و نوع آن

  یکی از راه‌های تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای آن است که سرویس ارائه شده قیمت بسیار پایین‌تری داشته باشد چراکه هزینه اشتراک اسپاتیفای از 9.99 دلار در ماه تا 14.99 دلار در ماه قیمت‌گذاری شده و اگر فروشنده‌ای به‌غیر از زمان‌های تخفیف و به‌طور ثابت قیمت بسیار پایینی داشت قطعا از حساب‌های هک شده استفاده می‌کند.

  1. ارائه پلن‌هایی باعنوان طولانی‌مدت یا دائم

  نحوه تشخیص قانونی بودن اسپاتیفای با توجه به انواع اشتراکی که ارائه می‌دهد بسیار کار ساده‌ای است چراکه پلن‌های اشتراک این سرویس تنها به چهار دسته تقسیم می‌شوند: فردی، دو کاربره، دانشجویی و خانواده؛ پس اگر فروشنده‌ای به شما قول یک اشتراک طولانی مدت یعنی چندساله یا دائم را داد قطعا جزو افراد سودجو بوده و نباید هیچ اطلاعاتی را در اختیار این افراد قرار دهید.

  1. ارائه پلن‌های اشتراک مختلف

  در کشورما به‌دلیل وجود تحریم‌های بانک؛ امکان ایجاد حساب بین‌المللی برای همه مقدور نیست و هزینه هنگفتی به‌همراه دارد پس در نتیجه برای تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای این امر را باید درنظر بگیرید که تمام پلن‌های این سرویس به‌غیر از اشتراک خانواده آن نیازمند حساب بانکی بین‌المللی است.

  1. اطلاعات نامشخص اکانت

  آخرین راه برای تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای توجه به اطلاعاتی است که فروشنده موردنظر شما در اکانت فمیلی ثبت کرده است چراکه معمولا افراد سودجو برای جلوگیری از رهگیری اکانت، از اسم و مشخصات فیک و نامشخص استفاده می‌کنند.

  خواندن مطلب مقایسه اپل موزیک و اسپاتیفای را از دست ندهید.

  سوالات متداول راجع به تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای

  نحوه تشخیص قانونی بودن اسپاتیفای

  خرید اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای چه پیامدی دارد؟

  با خرید اشتراک غیرقانونی ممکن است اکانت شما برای همیشه مسدود شود یا از پرمیوم خارج شود و در بدترین حالت نیز ممکن است اطلاعات شما به‌عنوان خریدار غیرقانونی ثبت شود که پیگیری قانونی نیز به‌همراه خواهد داشت.

  راه‌های تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای چیست؟

  نحوه تشخیص قانونی بودن اسپاتیفای به قیمت اشتراک موردنظر و منطقه آن بستگی دارد به‌طور مثال منطقه آمریکا و انگلیس نسبت به دیگر مناطق کمی گرانتر هستند.

  مدت زمان اشتراک‌های اسپاتیفای چقدر است؟

  بیشترین مدت زمان موجود برای خرید اشتراک اسپاتیفای تنها 6 ماهه تا 1 ساله است و مدت زمان بیشتر از این غیرقانونی محسوب می‌شود.

  تنها راه‌حل خرید قانونی = انتخاب فروشگاه معتبر

  امروزه با تعدد شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام، فروشنده‌های قانونی و غیرقانونی فرصت ظهور پیداکرده‌اند و این وظیفه خریدار است که نسبت به تشخیص اشتراک غیرقانونی اسپاتیفای کوشا باشد که دراین مطلب نیز به نحوه تشخیص قانونی بودن اسپاتیفای پرداختیم تا شما را نسبت به راه‌هایی که می‌توانید با تکیه بر آن‌ها فروشنده‌های معتبر را تشخیص دهید، آگاه سازیم و امید است که با خواندن این مطلب از سیب کده بتوانید با اطمینان کامل اقدام به خرید اشتراک این سرویس محبوب کنید.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.