نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای + آموزش تصویری

 • سرویس اسپاتیفای فعالیت خود را در سال 2007 به‌عنوان ابزار پخش موسیقی، رادیو و پادکست آغاز کرد و درطی این مدت توانست بیش‌از 450 میلیون کاربرفعال را به‌خود جذب کند و درنتیجه می‌توان گفت که Spotify تنها یک برنامه استریم آهنگ نیست بلکه یک شبکه اجتماعی محسوب می‌شود که با یادگیری نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای می‌توانید آن‌را شخصی‌سازی کرده و پلی‌لیست‌های منتخب خود را با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید.

  حال ازآن‌جایی‌که دوستانتان برای دنبال‌کردن شما نیاز به نام کاربری شما خواهند داشت، بهتر است که عکسی از خودتان یا عکسی که برای اطرافیانتان آشنا است را به‌عنوان عکس پروفایل انتخاب و جای‌گذاری کنید تا دوستانتان بتوانند راحت‌تر شما را پیدا کرده و تجربیات تازه‌ای را در اسپاتیفای تجربه کنید و به‌همین علت، دراین مطلب قرار است شما عزیزان را با آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای همراه کنیم.

  بررسی اجمالی سرویس اسپاتیفای

  آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  پیش‌از آن‌که بخواهیم به نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای بپردازیم، بهتر است کمی بیشتر با این سرویس محبوب آشنا شویم و ببینیم که با خرید اشتراک اسپاتیفای چه امکانات ویژه‌ای درانتظار شما خواهد بود؛ پس با ما همراه باشید…

  همان‌طورکه اشاره کردیم، سرویس Spotify درواقع یک ابزار استریم موسیقی، رادیو و پادکست است که به دوصورت رایگان و پرمیوم امکانات منحصربه‌فردی را دراختیار کاربران خود قرار می‌دهد و نکته قوت این برنامه پشتیبانی‌از تمام پلتفرم‌های موبایل و لپتاپ است که این اجازه را به‌شما می‌دهد تا بتوانید در هر دستگاهی که دوست دارید به‌صورت آنلاین به پخش موسیقی‌های محبوب خود بپردازید.

  نحوه و آموزش تغییر نام کاربری اسپاتیفای

  امکانات و ویژگی‌های سرویس اسپاتیفای

  دراین بخش‌از آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای قصد داریم تا نگاهی کوتاه به امکانات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد این سرویس بیاندازیم تا در انتخاب خود مصمم‌تر شویم.

  • آرشیو 70 میلیون ترک موسیقی فارسی و غیرفارسی
  • پخش نامحدود موسیقی به‌صورت آنلاین در نسخه پرمیوم
  • آرشیو میلیونی پادکست‌های جذاب رادیویی
  • ایستگاه رادیویی زنده و اختصاصی
  • امکان دنبال‌کردن خوانندگان موردعلاقه کاربر
  • پیشنهاد موسیقی‌ها و پلی‌لیست‌ها براساس علایق کاربر
  • امکان ساخت هزاران پلی‌لیست گوناگون و شخصی‌سازی آن‌ها
  • امکان مشاهده آهنگ‌هایی که دوستانتان گوش می‌دهند
  • امکان به‌اشتراک‌گذاری محتوای کتابخانه خود با دیگران

  نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  همان‌طورکه گفتیم، سرویس اسپاتیفای از تمام پلتفرم‌های موبایل و لپتاپ پشتیبانی می‌کند و ما نیز دراین بخش‌از آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای قصد داریم که نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای را هم در دستگاه‌های ویندوز و مک‌بوک و هم در دستگاه‌های اندروید و iOS برای شما عزیزان شرح دهیم.

  تغییر عکس پروفایل اسپاتیفای در ویندوز و مک بوک

  مرحله اول

  برای شروع نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای می‌بایست برنامه را برروی دسکتاپ خود باز کنید و وارد حساب کاربری خورد شوید و اگر برنامه اسپاتیفای را ندارید می‌توانید به‌راحتی ازطریق لینک زیر اقدام به دانلود آن کنید.

  دانلود آخرین نسخه اسپاتیفای برای اندروید و ios + آپدیت 2022

  مرحله دوم

  نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  در گوشه سمت راست و بالای صفحه اصلی، نام کاربری یا نماد حساب شما دیده می‌شود که برای نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای باید برروی آن کلیک کنید.

  مرحله سوم

  آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  حالا اطلاعاتی را خواهید دید که دنبال‌کنندگان شما نیز می‌توانند ببینند مثل نام کاربری، عکس پروفایل و محتوای کتابخانه که در  آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای می‌بایست برروی گزینه « Change» کلیک کنید.

  مرحله چهارم

  دراین مرحله باید فایل‌های لپتاپ خود را بگردید و یک تصویر مناسب برای نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای خود انتخاب کنید و به‌این نکته توجه داشته باشید که عکس موردنظر باید با شرایط سرویس اسپاتیفای هم‌خوانی داشته و حاوی موارد توهین‌آمیز یا کپی رایت نباشد.

  مرحله پنجم

  نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  هنگامی که تصویر موردنظر خود را پیدا کردید، با انتخاب گزینه «Open» آن‌را آپلود کرده و پس‌از آن عکس پروفایل شما به‌صورت خودکار به‌روز خواهد شد که در گوشه سمت راست بالای صفحه نیز قابل مشاهده است.

  مرحله ششم

  آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

   اگر قصد پاک کردن یا تغییر عکس را دارید، کافیست گزینه « Change» را در زیر عکس خود انتخاب کرده و این‌بار گزینه « Remove» را بزنید.

  تغییر عکس پروفایل اسپاتیفای در اندروید و iOS

  نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای ازطریق موبایل بسیار آسان است که در ادامه آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای مراحل انجام این‌کار را به‌تربیت برای شما عزیزان شرح داده‌ایم.

  مرحله اول

  برای شروع نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای ازطریق موبایل خود، باید ابتدا برنامه را باز کنید و وارد حساب کاربری خورد شوید و اگر برنامه اسپاتیفای را در تلفن‌همراه خود ندارید می‌توانید به‌راحتی ازطریق لینک زیر اقدام به دانلود آن کنید.

  دانلود آخرین نسخه اسپاتیفای برای اندروید و ios + آپدیت 2022

  مرحله دوم

  نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  پس‌از ورود، در صفحه اصلی برنامه یک نماد چرخ‌دنده را خواهید دید که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد که برای نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای باید آن‌را انتخاب کنید.

  مرحله سوم

  آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  حال با ضربه زدن برروی گزینه « View Profile» وارد پروفایل خود در اسپاتیفای شوید به‌این نکته دقت داشته باشید که این گزینه باید عکس پروفایل، نام کاربری یا نمایشی شما را داشته باشد.

  مرحله چهارم

  آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  در پروفایل خود گزینه « Edit profile» را بزنید و سپس گزینه « Change photo» را انتخاب کنید و دقت داشته باشید که این گزینه در زیر عکس پروفایل شما قرار دارد.

  مرحله پنجم

  نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  حالا در آخرین مرحله‌از آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای می‌توانید عکس پروفایل مورنظر خود را پیدا کرده و سپس گزینه « Save» را بزنید.

  مرحله ششم

  اگر قصد حذف یا تغییر دوباره عکس پروفایل خود را داشتید، کافیست گزینه « Edit Profile» و سپس « Change Photo» را انتخاب کرده و حالا گزینه « Remove Current Photo» را بزنید تا عکس شما برای همیشه پاک شود.

  سوالات متداول نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  آیا امکان تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای وجود دارد؟

  بله؛ شما ازطریق تنظیمات حساب خود در برنامه اسپاتیفای می‌توانید عکس پروفایل خود را تغییر داده تا دوستانتان راحت‌تر بتوانند شما را پیدا کنند.

  در چه دستگاه‌هایی می‌توان عکس پروفایل حساب اسپاتیفای خود را تغییر دهیم؟

  در همه دستگاه‌هایی که اسپاتیفای از آن‌ها پشتیبانی می‌کند، می‌توانید اقدام به تغییر عکس پروفایل خود کنید مثل لپتاپ ویندوزی یا مک بوک و موبایل اندرویدی یا iOS.

  آیا می‌توان هر عکسی را برای پروفایل خود انتخاب کنیم؟

  خیر؛ عکس انتخابی شما باید شرایط سرویس اسپاتیفای را داشته و فاقد محتوای توهین‌امیز یا کپی رایت باشد.

  اسپاتیفای تنها یک سرویس پخش موسیقی نیست!

  نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای

  در مطلب آموزش تصویری تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای از سیب کده ، به این نکته اشاره کردیم که این سرویس تنها وظیفه پخش موسیقی، رادیو و پادکست را برعهده ندارد و امروزه کاربران با استفاده‌از قابلیت دنبال‌کردن دوستان و اطرافیان خود دراین سرویس، توانسته‌اند لحظات نابی را درکنارهم داشته باشند. امید است که شما عزیزان نیز با خواندن نحوه تغییر عکس پروفایل در اسپاتیفای بتوانید دوستان جدیدی برای خود پیدا کرده و درکنارهم از شنیدن موسیقی‌های محبوب خود لذت ببرید.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.