spatial audio در ارپادز پرو چیست و چگونه آن را فعال کنیم ؟

 • اپل در جریان معرفی نسخه‌ی جدید سیستم عامل ایفون و ایپد در ماه سپتامبر از ویزگی تحت نام اسپشال عادیو برای ارپادز پرو رونمایی کرد؛ ویژگی که تا قبل از این نمی‌تواستیم بگوییم دقیقا چه کاربردی دارد و چه تجربه‌ای برای شما به ارمغان می‌آورد. 

  اما اکنون و با معرفی و در دسترس قرار گرفتن ios 14 می‌توانیم و تست این ویژگی توسط تیم کارشناسی سیب کده؛ می‌توانیم بگوییم این ویژگی دقیقا چیست. 

  gsmarena 001

  در ابتدا باید یاداور شویم این ویزگی فقط روی ارپادز پرو کار میک‌ند و این ویژگی قدرت گرفته از حسگر ژریسکوپ ارپادز پرو می‌باشد. 

  با استفاده از اسپال عاپیو شما صدایی سه بعدی و همه‌جانبی را تجربه خواهید، به طوری که با چرخش سر به هر جهت صدایی هم میشنوید تغییر مکان میدهد؛ علاوه بر این خیلی جزئیات شنیداری بیشتری نیز در حین استفاده از ارپادز پرو می شونید؛ این تجربه یکی از شگفت آورترین تجربه هایی که داشته ‌اید می تواند باشد و تجربه‌ای مشابه سینما را به به ارمغان می‌اورد در خال حاضر تمامی فیلم‌های موجود در اپ اپل تی وی این از لین ویژگی پشتیبانی میکنند. 

  برای فعال کردم این وژگی مثل قطع و وصل کردن نویز کنسلیشن؛ ابتدا باید control centers را باز کنید دستتان را روی دکمه‌ی ولوم قرار داده، و special audio را فعال کنید.

  AirPods Pro spatial audio 740x421 1

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.