آموزش های کاربردی

رفع رایج ترین خطاها و ایرادات اپل موزیک

رفع خطای اشتراک اپل موزیک

هم اکنون کاربران زیادی از اپل موزیک استفاده میکنند و امکانات بسیار زیاد این سرویس رضایت بسیار از کاربران را به خود جلب کرده، اما با این حال گاهی ممکن است در هنگام فعال سازی اولیه با ایرادات اپل موزیک رو به رو شوید، علاوه بر اینکه می‌توانید در هر زمان از شبانه روز با تیم سیب کده برای رفع ابرادات سرویس در تماس باشید، در این مقاله سعی کردیم خطاهایی که گاها کاربران با انها مواجه شده‌اند را توضیح و روش حل آنها را ذکر کنیم.

فعال نشدن اپل موزیک به دلیل ریجن متفاوت از امریکا

همینطور که در توضیحات محصول اشاره شده، می‌بایست ریجن اپل ایدی شما کشور آمریکا باشد، در صورتی که ریجن اپل ایدی شما کشوری به غیر امریکا باشد، می‌توانید با ۲ الی ۳ دقیقه وقت و استفاده از این اموزش ریجن اپل ایدی خود را تغییر دهید؛ درعین حال اگر در هر کدام از مراحل تغییر ریجن به مشکل برخوردید می توانید با پشتیبانی سیب کده در ارتباط باشید. بعد از تغییر ریجن می بایست حدود ۱ الی ۲۴ ساعت صبر کنید تا تغییرات شما در سرور اپل اپدیت شود.

اشتراک اپل موزیک تهیه کردید اما همچنان سرویس فعال نشده

توجه کنید که حتما اپل ایدی خود را در دستگاه تان در itunes & Appstore  وارد کرده باشید؛ سپس وارد اپل موزیک بشوید و سپس روی عکس خود از سمت راست بالا تب کنید؛ در منوی جدید Join apple music را بزنید.

1

لود نشدن پلی لیست  ها و Library یکی دیگر از ایرادات اپل موزیک است.

توجه کنید که حتما icloud music library را در تنظیمات دستگاه فعال کرده باشید. برای انجام این کار وارد تنظمیات بشوید سپس وارد تنظمات اپل موزیک بشوید؛ و گذینه ی icloud music library را فعال کنید؛ سپس چند لحظه صبر کنید تا تغییرات اعمال شوند.

2

محصول مرتبط: خرید اپل موزیک

مشکل در نمایش کاور موزیک ها و دانلود موزیک

حتما از وجود فضای کافی در دستگاه خود اطمینان پیدا کنید.

اگر تمام مراحل توضیح داده شده را چک کردید؛ و همچنان در دسترسی به اپل موزیک دچار مشکل هستید؛ نکات زیر می تواند به حل مشکل شما کمک کند:

  • دستگاه خود را یک بار خاموش روشن کنید
  • استریم با بالاترین کیفیت اپل موزیک را چند دقیقه غیرفعال کنید تا اگر بخاطر کندی سرعت اینترنت مشکل در لود اپل موزیک ایجاد شده؛ برطرف شود.
  • اگر از wifi استفاده میکنید؛ داده های همراه روشن کنید و سپس اپل موزیک را تست کنید
  • یک بار icloud music library را خاموش و سپس روشن کنید.
  • یکبار برنامه اپل موزیک را پاک کنید و مجدد نصب کنید ( اگر اشتراک خریده باشید؛ برای اشتراک شما مشکلی بوجود نمیاد)
  • یکبار از اپل ایدی خود در دستگاه خارج و سپس وارد شوید

به خاطر داشته باشید؛اگر با تست نکات بالا همچنان در راه اندازی اپل موزیک مشکل داشتید؛  در هر زمان از شبانه روز می توانید با پشتیبانی سیب کده در تماس باشید و مطمین باشید در سریع ترین زمان مشکل شما را برسی و راه حلی را برای رفع مشکل تان ارسال می کنیم.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.