آموزش های کاربردی

انتقال موزیک ها و پلی لیست ها از اسپاتیفای به اپل موزیک

انتقال موزیک ها و پلی لیست ها از اسپاتیفای به اپل موزیک

اگر از سرویس های پخش و استریم آنلاین استفاده میکنید؛ احتمالا برای شما هم پیش امده که مایل باشید اشتراک خود را به سرویسی دیگر تغییر دهید؛ اما در این جا به جایی مشکل و دغدغه ی اصلی از دست دادن موزیک های سیو شده و پلی لیست هایی هستند که مدت زمان زیادی صرف ساختن آنها کرده ایم. امروز در سیب کده؛‌ روشی کاملا بی دردسر و کاربردیی را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید تمام موزیک ها و پلی لیست های خود را از سرویس هایی مثل اسپاتیفای یا یوتیوب موزیک به اپل موزیک منتقل کنید.

در مرحله ی اول؛ وارد اپ استور شده و در بخش جست و جو نرم افزار Songshift را سرچ کرده و سپس اقدام به دانلود این اپ نماید. پس از دانلود برنامه؛‌ هنگامی که برنامه را باز میکنید؛‌به شما سرویس های موزیک مختلف را نشان می دهد که می توانید بین آنها مبدا انتقال موزیک ها را انتخاب کنید. ما در این مثال سرویس اسپاتیفای را به عنوان مبدا انتقال داده ها درنظر میگیریم؛ با انتخاب اسپاتیفای شما به صفحه ی ورود به اسپاتیفای هدایت می شوید و می بایست مشخصات اکانت اسپاتفای خودتون را در این بخش وارد کنید. پس از وارد کردن مشخصات حساب کاربری خود در اسپاتیفای؛ پیغامی از طرف اسپاتیفای مبنی بر اینکه این برنامه می تواند به موزیک های سیو شده شما و پلی لیست ها دسترسی داشته می دهد؛ در این مرحله می بایست؛ این نکات رو تایید و اجازه دسترسی به Songshift را بدهید. حالا نوبت به انتخاب مقصد شما برای انتقال پلی لیست و موزیک ها می باشید؛ که در مثال ما مقصد؛ اپل موزیک می باشد. با انتخاب اپل موزیک؛ برنامه از شما اجازه دسترسی یافتن به اپل موزیک را می خواهد که بعد از دادن دسترسی ها یکبار می بایست وارد اکانت اپل موزیک خود هم با وارد کردن مشخصات اپل ایدی تان بشوید.

حالا که دو سرویس مختلف انتخاب شده اند روی دکمه ی Continue می بایست تب کنید؛ در این تب جدید روی دکمه ی Next تب کنید.

مشاهده خواهید کرد که موزیک ها و یا پلی لیست ها اماده انتقال به سرویس جدید هستند. حالا باید شروع انجام پروسه را تایید کنید و صبر کنید تا انتقال داده ها به اتمام برسد. برای استفاده مجدد و بعدی از برنامه هر بار که برنامه را باز کنید؛ یک علامت + در پایین صحه خواهید دید که با تب کردن این دکمه؛ می توانید روی Source setup تب کنید و مبدا انتقال موزیک ها را انتخاب کنید؛ با انتخاب مبدا شما می توانید تایید کنید که انتقال موزیک ها؛ پلی لیست ها و یا البوم ها انجام شود. سپس با تب کردن روی Continue به شما تمام پلی لیست های سرویس مبدا نمایش داده می شود. می توانید تمام پلی لیست ها و یا پلی لیست بخصوصی برای انتقال به سرویس جدید که در اینجا  اپل موزیک  انتخاب کنید.

محصول مرتبط: خرید اپل موزیک

در کل استفاده از برنامه های استریم موسیقی مثل اپل موزیک امروزه جایگاه خود را پیدا کرده اند و به دلیل جذابیت هایی که دارند مثل دسترسی به ۷۰ میلیون موسیقی صدها پلی لیست جذاب ساخت پلی لیست های مخصوص شما توسط هوش مصنوعی جز لزومات مورد استفاده در دستگاهای هوشمند هستند؛ با رشد این سرویس ها برنامه های بسیار کاربردی مثل Songshift دسترسی و استفاده ی ما را از سرویس های پریمیوم موسیقی دوچندان می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *